Catering pro oslavu výročí svatby

21. 04. 2024 Catering pro oslavu výročí svatby: Jak udělat z výročí nezapomenutelný zážitek

Uvažujete o cateringu, ale nejste si jisti, co tato služba obnáší? Cateringové služby, ať už na oslavu výročí svatby, oslavu narozenin nebo na firemní večírek, nejsou jen o jídle. Je to umění vytvořit atmosféru, která obohatí vaši událost. Jak vybrat catering, jsme vám již poradili. V tomto článku prozkoumáme, jaké výhody catering poskytuje a jak proměnit vaše výročí v nezapomenutelný zážitek. Ať už plánujete malé setkání nebo velkou hostinu, přizpůsobíme naše služby, aby perfektně odpovídaly vašim představám a potřebám. 

Významný okamžik výročí svatby

Výročí svatby je významným milníkem, který připomíná nejen uplynulé roky, ale oslavuje také manželský vztah. Stejně jako má svatební den své tradice, má také každé výročí svůj symbolický název, který odráží materiál darů, kterými se manželé obdarovávají. Každý druh květiny nebo drahého kamene má svůj vlastní hluboký význam. Například papírová svatba, první výročí, je spojena s konvalinkami a granáty, přičemž konvalinky značí pokoru a oddanost, zatímco granát symbolizuje vášeň a pevné pouto. Padesáté výročí, zlatá svatba, se slaví s růžemi a zlatem, kdy růže představují lásku a zlato stálost a cennost vztahu. Jak se nazývají další výročí?

 • Papírová svatba (1 rok)
 • Bavlněná svatba (2 roky)
 • Dřevěná svatba (5 let)
 • Cínová svatba (10 let)
 • Stříbrná svatba (25 let)
 • Zlatá svatba (50 let)
 • Diamantová svatba (60 let)
 • Platinová svatba (70 let)
70 let společné cesty: oslavte vaši zlatou svatbu s pomocí Zámeckého cateringu

Služby cateringu

Plánování oslavy výročí může být časově náročné. Ušetřete si starosti i čas a svěřte organizaci do rukou profesionálů. Naše zkušená cateringová firma vám nabízí kompletní servis od skvělého občerstvení po celkovou koordinaci vaší oslavy výročí.

Zajistíme prostory, dodáme stylovou výzdobu a připravíme vám jídlo a nápoje. Náš tým se postará o servis a obsluhu, organizaci celé akce, a dokonce zajistíme i DJ či živou hudbu. Pro hosty můžeme zařídit ubytování nebo dopravu. Nabízíme také možnost přípravy venkovních prostor s tanečním parketem. Samozřejmostí je následně i závěrečný úklid. Máte-li jakékoliv speciální požadavky, obraťte se na nás a společně najdeme řešení.

Raut nebo hostina

Váháte mezi servírovaným menu nebo rautem se samoobsluhou? Volba mezi hostinou a rautem závisí na stylu a atmosféře, kterou chcete pro svou oslavu vytvořit. Zvažte také počet hostů, rozpočet, místo události a preferovaný zážitek. Servírované menu dává události spíše formálnější ráz. Tento styl podávání jídla umožňuje hostům zůstat pohodlně sedět, zatímco jsou obsluhováni personálem. Hostina je tedy perfektní volbou pro ty, kteří dávají přednost formálnějšímu a řízenějšímu stylu občerstvení.

Raut nabízí dynamickou a interaktivní atmosféru, která je ideální pro méně formální shromáždění nebo akce, kde je cílem povzbudit společenskou interakci mezi hosty. S možností samostatného výběru z široké nabídky pokrmů mohou hosté ochutnat různorodá jídla a speciality podle vlastního výběru. Raut je výbornou volbu pro neformální setkání a oslavy, kde je důraz kladen na uvolněnou atmosféru a společenský ruch. Skvělou formou je také garden party.

Z jakých možností můžete vybírat?

Teplý i studený raut na výročí svatby od Zámeckého cateringu

Myslíme i na potřeby vegetariánů, veganů a jedinců s potravinovými intolerancemi. Nabízíme také grilování a v naší nabídce najdete více druhů menu. Stačí, když při objednávce dáte vědět, co potřebujete, a my se o vše postaráme. Chceme, aby si na vaší oslavě pochutnal každý.

Proč investovat do cateringových služeb

Investice do cateringových služeb představuje mnohem více než jen jídlo na vaši akci. Je to investice do zážitku, pohodlí a spokojenosti vašich hostů. Proč uvažovat nad výběrem služeb cateringu?

 • profesionální příprava jídla
 • široká nabídka menu
 • zajištění potřebného vybavení, prostoru, výzdoby i hudby
 • profesionální prezentace
 • úspora času
 • pohodlí
 • bezstarostnost

Zámecký catering na míru

Plánujete akci a chcete, aby byla nezapomenutelná? U zámeckého cateringu nikdy nesáhnete vedle. Nabízíme catering na míru pro každou událost. Připravíme vám oslavu narozenin, firemní večírek, catering na společenské akce i raut na konferenci.

Zakládáme si na špičkovém personálu, profesionálním servisu služeb a doporučujeme ověřené lokality. Naší prioritou je, abyste byli maximálně spokojeni. A jak probíhá spolupráce s námi?

 • Sepíšeme společně představy a ujasníme si detaily.
 • V případě potřeby vám poradíme s výběrem pokrmů nebo lokality.
 • Vše domluvíme, připravíme, uvaříme a přivezeme na místo.
 • Po celý čas se o vás a vaše hosty postaráme.

Na blogu najdete spoustu inspirace a povídání. Nezapomeňte se podívat také na naše reference. Catering jsme zajišťovali například na svatbě na zámku v Chlumci nad Cidlinou. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat, rádi vám poradíme a pomůžeme.

Autor článku

Jana Mládková
Jana Mládková

Jsem studentkou medicíny na Masarykově univerzitě v Brně, kam mě přijali po absolvování státního gymnázia v Poličce. Vedle mého studia mě baví také práce s texty, a proto jsem se ve volném čase na vysoké škole začala věnovat copywritingu. Mezi mé záliby patří hra na klavír, sport a organizace táborů pro děti a mládež.

Zeptejte se na cokoliv nebo rovnou poptejte catering. Budeme se vám věnovat

* *
*

Abychom Vám mohli zaslat nabídku na míru a…

urychlili komunikaci, připojte do své poptávky co nejvíce informací - předpokládaný počet hostů, místo konání události, představy o podávaném jídle a speciální přání. V co nejkratší době odpovíme detailním návrhem a v případě Vaší spokojenosti se pustíme do realizace jednoho z nejpříjemnějších zážitků v životě Vás i Vašich hostů.


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Zámecký catering s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Vaříme s láskou,
servírujeme s vášní

Co může být krásnějšího než příprava vynikajících jídel z vybraných surovin a jejich následné servírování hostům? Milujeme naši práci a zakládáme si nejen na podávání perfektního menu, ale i na celkovém dojmu z pořádané akce. Spokojené úsměvy jsou pro nás největší odměnou.

Tým Zámeckého cateringu