Catering Chrudim

Na společenské akci s naším cateringem se nikdo ostýchat nebude. Lahodné pokrmy, skvělá organizace a servis od našeho týmu odborníků vám vykouzlí úsměv na tváři. Pouze s námi si vychutnáte jedinečný zážitek. Kontaktujte nás a zarezervujte si naše cateringové služby ještě dnes.

Poptat catering

Zeptejte se nás na cokoliv

Jan Pošík

+420 601 301 601

info@zamecky-catering.cz

Cateringová služba v Chrudimi: Uspořádejte s námi královsky dobrý společenský zážitek

Toužíte oslavit výjimečné události s rodinou, přáteli či kolegy? Pořádáte oslavu narozenin, svatbu, konference, fine dining či baby shower v Pardubickém kraji? Náš profesionální catering je pro vás skvělou volbou. Vyberte si naše služby a vaši hosté budou zářit radostí. Můžete očekávat skvělé jídlo, špičkový servis a příjemnou atmosféru. Náš cateringový tým vám bude k dispozici kdykoli a kdekoli. 

Potřebujete poradit s výběrem lokality? Najdeme vám perfektní místo pro konání společenského setkání. Neoslovila vás Chrudim a její okolí? V blízkém Chlumci nad Cidlinou můžete využít nádherné zámecké prostory, ať už zámek Karlova Koruna nebo přilehlý park, kde jsme schopni zařídit raut i garden party

Proč si vybrat právě nás na catering v Chrudimi?  

  • plánováním a organizováním cateringu se zabýváme již od roku 2001
  • zajistíme catering na svatbu i catering pro firemní a rodinné večírky a další akce
  • nabízíme kompletní cateringové služby včetně poradenství
  • rádi vyjdeme vstříc vašim přáním a podnětů
  • pomůžeme vám s výběrem menu či lokality
  • zajistíme profesionální chod akce
  • zaručujeme dodržení etikety
  • náš tým tvoří pouze zkušení odborníci
  • catering zajišťujeme po celý rok v částech Královéhradeckého, Pardubického a Středočeského kraje
  • jsme schopni vám zajistit svatbu na klíč

Chtěli byste využít naše prvotřídní cateringové služby pro uspořádání společenské akce v Chrudimi, okolí či nedalekém městě Chlumci nad Cidlinou? Neváhejte nás kontaktovat a objednejte si náš catering s předstihem. Uděláme maximum pro spokojenost vás i vašich hostů.

Jak to celé probíhá?

Sepíšeme vaše představy
a ujasníme si detaily.

Když bude potřeba, poradíme
s výběrem pokrmů nebo lokality.

Vše uvaříme, nachystáme
a přivezeme na místo.

Po celý čas se o vás a vaše hosty
postará profesionální personál

Zeptejte se na cokoliv nebo rovnou poptejte catering. Budeme se vám věnovat

* *
*

Abychom Vám mohli zaslat nabídku na míru a…

urychlili komunikaci, připojte do své poptávky co nejvíce informací - předpokládaný počet hostů, místo konání události, představy o podávaném jídle a speciální přání. V co nejkratší době odpovíme detailním návrhem a v případě Vaší spokojenosti se pustíme do realizace jednoho z nejpříjemnějších zážitků v životě Vás i Vašich hostů.


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Zámecký catering s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Naše cateringové služby jsou nejlepší, protože:

 

zaručujeme gurmánský
požitek
a životní zážitek

 

máme v týmu jen
zkušené odborníky

 

zajistíme pronájem
krásných zámeckých prostor

 

menu vytváříme v souladu
s Vašimi představami

Vaříme s láskou,
servírujeme s vášní

Co může být krásnějšího než příprava vynikajících jídel z vybraných surovin a jejich následné servírování hostům? Milujeme naši práci a zakládáme si nejen na podávání perfektního menu, ale i na celkovém dojmu z pořádané akce. Spokojené úsměvy jsou pro nás největší odměnou.

Tým Zámeckého cateringu