Svatba na zámku v Chlumci nad Cidlinou: Duškovi

Catering na svatbu ve velkém stylu

Novomanželé Duškovi si nás vybrali jako dodavatele cateringu na jejich svatbu. Od svatební hostiny, po večerní raut včetně míchaných drinků - to byla svatba těchto novomanželů. Pro nás totiž opravdu nic není problém a zakládáme si na tom, aby váš den D byl takový, jaký chcete vy. Můžete si vybrat z našich balíčků, které ale samosebou slouží spíše jako inspirace. To poslední slovo máte vždycky vy - co se bude servírovat, kdy se to bude servírovat, co vše bude bude součástí hostiny a rautu a podobně. I vy totiž můžete mít dokonalou svatbu na zámku s profesionálním cateringem k tomu.

Neváhejte se nám ozvat. Pošlete nezávaznou poptávku na catering nejen na svatbu a uvidíme, co se dá dělat.

Poptat catering

Pokud vás oslnila svatba ve zmíněném zámku, můžete se podívat i na další přenádherná místa pro vaši svatbu v naší nabídce.

Zámecký catering pro nás zajišťoval kompletní catering vč. nápojů i alkoholu na naší svatbu v září 2019. Po několika pokusech s jinými dodavateli musím spolupráci od prvního kontaktu, přes průběžnou komunikaci až realizaci svatby zhodnotit velmi pozitivně a dalším snoubencům doporučuji. Honza Pošík je profík. Jeho nejčastější věta je: "to není problém". Což v tom celém "svatebním kolotoči" velmi oceníte. Komunikace byla rychlá, věcná a vše, co slíbil, vždy dodržel. Cokoliv jsem se doptávala v průběhu příprav, vždy zodpověděl velmi rychle. Cokoliv jsem potřebovali pomoci, vždy vyhověl. Dobře fungoval i s naší koordinátorkou. V nabídce je několik balíčků, každý může zvolit dle preferencí. My zvolili balíček exclusive, který obsahoval úplně vše vč. kafíček, vína, panáků, i míchaných drinků. Žádné chytáky a doplatky. Na všechny příplatky (obsluha, kuchař, vytápění, stuhy, provoz baru po půlnoci, ...) upozornil při podání nabídky. Ano nejednalo se low-cost, ale cena je absolutně adekvátní poskytnutému servisu a rozsahu (a že jsem vyhodnocovala několik nabídek na svatbu, "placení za bublinky v perlivé vodě" brali dodavatelé jako běžnou záležitost). Navíc obsluha na baru byla skvělá. Přišlo se na to, že 2 svatebčané mají narozeniny. Hned mi vyštrachali narozeninové svíčky a hned ze svatební párty byla oslava narozenin. Rychle plnili objednávky na baru a to i v pokročilé hodině. Nikdo nic neškrtil, naopak. Druhý den ještě nachystali zbylé jídlo k odvozu, věnovali jsme je potřebným, ale oceňuji to. Mrzelo by mě, kdyby se něco vyhazovalo. Děkujeme tedy celému týmu, že nám navařili a dobře se o nás postarali.

Ať se vám všem daří!
M&M Duškovi

Zeptejte se na cokoliv nebo rovnou poptejte catering. Budeme se vám věnovat

* *
*

Abychom Vám mohli zaslat nabídku na míru a…

urychlili komunikaci, připojte do své poptávky co nejvíce informací - předpokládaný počet hostů, místo konání události, představy o podávaném jídle a speciální přání. V co nejkratší době odpovíme detailním návrhem a v případě Vaší spokojenosti se pustíme do realizace jednoho z nejpříjemnějších zážitků v životě Vás i Vašich hostů.


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Zámecký catering s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Naše cateringové služby jsou nejlepší, protože:

 

zaručujeme gurmánský
požitek
a životní zážitek

 

máme v týmu jen
zkušené odborníky

 

zajistíme pronájem
krásných zámeckých prostor

 

menu vytváříme v souladu
s Vašimi představami

Vaříme s láskou,
servírujeme s vášní

Co může být krásnějšího než příprava vynikajících jídel z vybraných surovin a jejich následné servírování hostům? Milujeme naši práci a zakládáme si nejen na podávání perfektního menu, ale i na celkovém dojmu z pořádané akce. Spokojené úsměvy jsou pro nás největší odměnou.

Tým Zámeckého cateringu