Recepce

Připijte si na zdraví, zapijte mimořádnou událost! Recepce představuje slavnostní akt, kterého se účastní jen pozvaní hosté. Catering recepce zajistí správnost prováděných úkonů, bezchybnou organizaci a mnoho dalšího. Napište nám a nechte všechny starosti s organizací recepce na našem catering týmu.

Poptat catering

Zeptejte se nás na cokoliv

Jan Pošík

+420 601 301 601

info@zamecky-catering.cz

Recepce s profi cateringem - slavnostní událost pouze pro zvané

Potřebujete uspořádat uzavřenou akci pouze pro vybranou skupinu lidí? Pokud nechcete pořádat raut, je pro Vás správnou volbou recepce. Jedná se o reprezentativní formu oslavy určité významné události - například otevření nového obchodu, poboček a staveb, přivítání důležité osobnosti, udělení vyznamenání, vyjádření radosti ze vstupu člena do určité komunity, oslava povýšení a tak dále. Recepce má coby velmi významná společenská událost přesně vymezený průběh v podobě slavnostního zahájení, projevů, přípitku a slavnostního zakončení. Také recepce vyžaduje výběr prestižního prostoru a zajištění vynikajícího servisu všem účastníkům. Místo konání záleží zcela na Vás, ostatní zajistí naši cateringoví specialisté.

Proč nechat přípravu recepce na cateringové společnosti? Díky zkušenostem a množství uskutečněných akcí Vám zaručíme správný průběh recepce dle platných společenských pravidel. Nemusíte složitě studovat etiketu a zabývat se komplikovanou organizací významného setkání. Recepce pod naším dohledem proběhne ke spokojenosti Vás i Vašich hostů.

Catering slavnostní recepce zahrnuje:

  • zajištění a přípravu mobiliáře i nádobí
  • návrh pozvánek a jejich vytištění
  • pomoc s výběrem vhodného občerstvení
  • přichystání zvolených pokrmů a nápojů
  • servírování jídel nebo asistenci a pomoc s výdejem
  • dohled nad celým průběhem akce
  • závěrečný úklid
  • další doplňkové služby dle Vašich požadavků

Zaujala Vás možnost uskutečnit recepci za pomoci odborníků přes catering? Máte zájem o catering recepce? Napište nám, rádi se s Vámi domluvíme na dalším postupu.

Jak to celé probíhá?

Sepíšeme vaše představy
a ujasníme si detaily.

Když bude potřeba, poradíme
s výběrem pokrmů nebo lokality.

Vše uvaříme, nachystáme
a přivezeme na místo.

Po celý čas se o vás a vaše hosty
postará profesionální personál

Zeptejte se na cokoliv nebo rovnou poptejte catering. Budeme se vám věnovat

* *
*

Abychom Vám mohli zaslat nabídku na míru a…

urychlili komunikaci, připojte do své poptávky co nejvíce informací - předpokládaný počet hostů, místo konání události, představy o podávaném jídle a speciální přání. V co nejkratší době odpovíme detailním návrhem a v případě Vaší spokojenosti se pustíme do realizace jednoho z nejpříjemnějších zážitků v životě Vás i Vašich hostů.


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Zámecký catering s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Naše cateringové služby jsou nejlepší, protože:

 

zaručujeme gurmánský
požitek
a životní zážitek

 

máme v týmu jen
zkušené odborníky

 

zajistíme pronájem
krásných zámeckých prostor

 

menu vytváříme v souladu
s Vašimi představami

Vaříme s láskou,
servírujeme s vášní

Co může být krásnějšího než příprava vynikajících jídel z vybraných surovin a jejich následné servírování hostům? Milujeme naši práci a zakládáme si nejen na podávání perfektního menu, ale i na celkovém dojmu z pořádané akce. Spokojené úsměvy jsou pro nás největší odměnou.

Tým Zámeckého cateringu