Náš příběh

Jak jsme začínali a kdo jsme? Naše cateringová společnost se Vám představuje

Kdysi se mě jeden hrabě zeptal: “A kterou funkci ve firmě zastáváte?”

Ta otázka mne zarazila. Provozování cateringové společnosti je pro mnoho lidí velkou neznámou a představy o něm zkreslené. Poskytování cateringových služeb rozhodně nespočívá pouze v přípravě občerstvení.

„Raději zařizovat jednu akci denně, ale být při ní osobně.“
O nás
„Někdy jsem řidičem, podruhé skladníkem.“
O nás

Samozřejmě, zvolil jsem upřímnost a doufal, že hrabě tuto šlechtickou ctnost ocení. Se stejnou upřímností se obracím i k Vám. Individuální přístup je totiž to, co je pro naši cateringovou společnost charakteristické. Poskytování cateringových služeb rozhodně nespočívá pouze v přípravě občerstvení. Organizace společenské události vyžaduje přítomnost zkušeného personálu, kdy každá z těchto osob tvoří pevně semknutý tým - ba přímo cateringovou rodinu. Aby vše klapalo, podílím se na přípravě akcí vždy osobně. Proto se staráme jen o tolik klientů, které kapacitně zvládáme bez najímání externích pracovníků. Síla naší cateringové společnosti vychází z rodinného přístupu, ne z co největšího množství realizovaných akcí během roku.

Jak vypadá taková cateringová organizace objednané akce z mého pohledu? Po zaslání poptávky se s klientem několikrát sejdeme. Základem úspěšné akce s profi cateringem je totiž dobrá domluva. Po naplánování a dořešení veškerých detailů následuje objednávka potřebných surovin, předmětů, ingrediencí. Akce se osobně účastním od prvních příprav až po samotný průběh. Zkrátka, jsem fyzicky přítomný až do úplného konce, kdy se pouštím i do čištění inventáře, jeho zaskladnění a odvážení. Za tím vším se skrývá nejen spousta fyzické i psychické námahy, ale také velká radost. Radost z další vydařené akce, radost ze spokojeného klienta, radost z práce, která i přes svou náročnost těší mě i celý náš cateringový tým.

O nás

Pyšníme se 4-mi zásadními okamžiky a fakty o naší cateringové společnosti

01

Začali jsme v roce 2001: elán a nadšení do cateringu nás stále neopustil

02

Zajišťujeme akce pro 50, 1500
i 10 000 lidí: nebojíme
se výzev

03

Děláme catering v Hradci Králové, Praze a okolí: naše maloměstské ceny táhnou

04

Pořádáme nejen svatební hostiny na zámku: pohádkové prostory nádherně dotváří atmosféru akce

4 nádherné zámky Uspořádejte hostinu ve stylu šlechtické elity

Výsadou a předností naší cateringové společnosti je pořádání hostin a společenských událostí v překrásných prostorách čtyř východočeských zámků:

Zámek Karlova Koruna

Zámek Karlova Koruna

Významná památka v barokním stylu, která oslní nejen dokonalými výhledy na udržovaný park a malebné město Chlumec nad Cidlinou, ale i možností hostiny na zámecké terase. Svatba nebo ples na zámku Karlova Koruna bude dokonalá i díky kruhovému sálu. Jako z pohádky!

Zámek Dobřenice

Zámek Dobřenice

Romantická stavba v pseudoklasicistním stylu je obklopená nádherným anglickým parkem. Výhledy na přilehlé okolí a barokní kostel sv. Klimenta dělají ze zámku Dobřenice dokonalé místo pro svatby i jiné společenské akce.

Hrádek u Nechanic

Hrádek u Nechanic

Pro pořádání setkání a svateb nabízí Rytířský sál, Zlatý sál i nádherné venkovní prostory. Hrádku u Nechanic neodolá žádný milovník neogotiky i české filmařiny.

Zámek Kačina

Zámek Kačina

Významná památka patří mezi nejvýznamnější stavby empírové architektury v Čechách.

Dechberoucí lokace Je libo zámek, párty stan v přírodě, nebo vlastní jezero?

Spolupracujeme s několika nejkrásnějšími místy v okolí Pardubic a Hradce Králové. Přáli byste si svatbu na zámku, či zahradách nebo rodinnou oslavu v hájence na samotě? Není problém. Kromě prostor zámků Karlova Koruna, Kačina anebo Dobřenice zajistíme i konferenční sál a různá místa na svatbu v přírodě.

náhled lokace
náhled lokace náhled lokace
Zobrazit lokace
Pozadí
45
svateb ročně
20
Cateringových akcí ročně 30 - 1500 osob
Pozadí

Oslovil jsem Vás? Chcete využít naše cateringové služby? Kontaktujte nás a domluvte se s námi na prvním přátelském setkání. Vaše spokojenost je naší hlavní motivací a uděláme pro ni maximum.

Za celý cateringový tým,
Jan Pošík, zakladatel Zámeckého cateringu

Zeptejte se na cokoliv nebo rovnou poptejte catering. Budeme se vám věnovat

* *
*

Abychom Vám mohli zaslat nabídku na míru a…

urychlili komunikaci, připojte do své poptávky co nejvíce informací - předpokládaný počet hostů, místo konání události, představy o podávaném jídle a speciální přání. V co nejkratší době odpovíme detailním návrhem a v případě Vaší spokojenosti se pustíme do realizace jednoho z nejpříjemnějších zážitků v životě Vás i Vašich hostů.


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Zámecký catering s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Vaříme s láskou,
servírujeme s vášní

Co může být krásnějšího než příprava vynikajících jídel z vybraných surovin a jejich následné servírování hostům? Milujeme naši práci a zakládáme si nejen na podávání perfektního menu, ale i na celkovém dojmu z pořádané akce. Spokojené úsměvy jsou pro nás největší odměnou.

Tým Zámeckého cateringu