O nás

Jak jsme začínali a kdo jsme?
Naše cateringová společnost se Vám představuje

Kdysi se mě jeden hrabě zeptal: “A kterou funkci ve firmě zastáváte?”

Ta otázka mne zarazila. Provozování cateringové společnosti je pro mnoho lidí velkou neznámou a představy o něm zkreslené. Poskytování cateringových služeb rozhodně nespočívá pouze v přípravě občerstvení.

„Raději zařizovat jednu akci denně,
ale být při ní osobně.“

Samozřejmě, zvolil jsem upřímnost a doufal, že hrabě tuto šlechtickou ctnost ocení. Se stejnou upřímností se obracím i k Vám. Individuální přístup je totiž to, co je pro naši cateringovou společnost charakteristické. Poskytování cateringových služeb rozhodně nespočívá pouze v přípravě občerstvení. Organizace společenské události vyžaduje přítomnost zkušeného personálu, kdy každá z těchto osob tvoří pevně semknutý tým - ba přímo cateringovou rodinu. Aby vše klapalo, podílím se na přípravě akcí vždy osobně. Proto se staráme jen o tolik klientů, které kapacitně zvládáme bez najímání externích pracovníků. Síla naší cateringové společnosti vychází z rodinného přístupu, ne z co největšího množství realizovaných akcí během roku.

„Někdy jsem řidičem, podruhé skladníkem.“

Jak vypadá taková cateringová organizace objednané akce z mého pohledu? Po zaslání poptávky se s klientem několikrát sejdeme. Základem úspěšné akce s profi cateringem je totiž dobrá domluva. Po naplánování a dořešení veškerých detailů následuje objednávka potřebných surovin, předmětů, ingrediencí. Akce se osobně účastním od prvních příprav až po samotný průběh. Zkrátka, jsem fyzicky přítomný až do úplného konce, kdy se pouštím i do čištění inventáře, jeho zaskladnění a odvážení. Za tím vším se skrývá nejen spousta fyzické i psychické námahy, ale také velká radost. Radost z další vydařené akce, radost ze spokojeného klienta, radost z práce, která i přes svou náročnost těší mě i celý náš cateringový tým.

Pyšníme se: 4 zásadní okamžiky
a fakta o naší cateringové společnosti

  • začali jsme v roce 2001: elán a nadšení do cateringu nás stále neopustil
  • zajišťujeme akce pro 50, 1500 i 10 000 lidí: nebojíme se výzev
  • děláme catering v Hradci Králové, Praze a okolí: naše maloměstské ceny táhnou
  • pořádáme nejen svatební hostiny na zámku: pohádkové prostory nádherně dotváří atmosféru akce

4 nádherné zámky:
Uspořádejte hostinu ve stylu šlechtické elity

Výsadou a předností naší cateringové společnosti je pořádání hostin a společenských událostí v překrásných prostorách čtyř východočeských zámků:

  • Zámek Karlova Koruna - významná památka v barokním stylu, která oslní nejen dokonalými výhledy na udržovaný park a malebné město Chlumec nad Cidlinou, ale i možností hostiny na zámecké terase. Svatba nebo ples na zámku Karlova Koruna bude dokonalá i díky kruhovému sálu. Jako z pohádky!
  • Zámek Dobřenice - romantická stavba v pseudoklasicistním stylu je obklopená nádherným anglickým parkem. Výhledy na přilehlé okolí a barokní kostel sv. Klimenta dělají ze zámku Dobřenice dokonalé místo pro svatby i jiné společenské akce.
  • Hrádek u Nechanic - pro pořádání setkání a svateb nabízí Rytířský sál, Zlatý sál i nádherné venkovní prostory. Hrádku u Nechanic neodolá žádný milovník neogotiky i české filmařiny.
  • Zámek Kačina - významná památka patří mezi nejvýznamnější stavby empírové architektury v Čechách.

Oslovil jsem Vás? Chcete využít naše cateringové služby? Kontaktujte nás a domluvte se s námi na prvním přátelském setkání. Vaše spokojenost je naší hlavní motivací a uděláme pro ni maximum.

Za celý cateringový tým,
Jan Pošík, zakladatel Zámeckého cateringu

Zeptejte se na cokoliv nebo rovnou poptejte catering. Budeme se vám věnovat

* *
*

Abychom Vám mohli zaslat nabídku na míru a…

urychlili komunikaci, připojte do své poptávky co nejvíce informací - předpokládaný počet hostů, místo konání události, představy o podávaném jídle a speciální přání. V co nejkratší době odpovíme detailním návrhem a v případě Vaší spokojenosti se pustíme do realizace jednoho z nejpříjemnějších zážitků v životě Vás i Vašich hostů.

Vaříme s láskou,
servírujeme s vášní

Co může být krásnějšího než příprava vynikajících jídel z vybraných surovin a jejich následné servírování hostům? Milujeme naši práci a zakládáme si nejen na podávání perfektního menu, ale i na celkovém dojmu z pořádané akce. Spokojené úsměvy jsou pro nás největší odměnou.

Tým Zámeckého cateringu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace