Návrhy menu

Hledáte-li někoho zkušeného pro přípravu banketového menu, obraťte se na nás. Pomůžeme vám sestavit perfektní menu, postaráme se o organizaci i obsluhu během celé akce, abyste si ji mohli nerušeně užít.

přečíst článek

Toužíte po vynikajícím rautu na vaši narozeninovou oslavu. Pak jste na správné adrese. Nabízíme rozmanité pokrmy teplé i studené kuchyně, kterými se trefíme do noty všem vašim hostům.

přečíst článek

Vybíráte svatební menu na oběd či večeři? Nevíte, jak sestavit svatební obědové menu? Rozhodujete se mezi svatebním rautem a hostinou? Pojďme se na to společně podívat...

přečíst článek

Chystáte se uspořádat společenskou akci, kde budou vegetariáni a stále nevíte, jaké občerstvení hostům servírovat? Tento článek vám nabídne řadu inspirativních pokrmů, tipů a alternativ pro vegetariánský raut, kterými zaručeně sklidíte úspěch.   

přečíst článek

Pořádáte raut a hledáte inspiraci na vytvoření teplých pokrmů, které potěší vaše hosty? Zde vám poradíme, čím můžete raut obohatit a představíme vám naše řešení rautů.

přečíst článek

Plánujete pořádat společenský večírek a nevíte si rady s rautovým menu? V našem článku vám poradíme, které pokrmy ze studeného rautu naši zákazníci milují. Najdete zde inspiraci nejen na lahodné pokrmy, ale i na vhodné místo pro uskutečnění rautu. Pojďte zjistit naše tipy na studený raut.

přečíst článek

Užijte si svůj svatební den s tím nejlepším občerstvením připraveným naším skvělým cateringovým týmem. Svatební raut vám nabídne plno báječných chutí a dobrot, které rádi připravíme dle vašich představ. Kontaktujte nás a prožijte s námi nezapomenutelný zážitek.

přečíst článek

Zeptejte se na cokoliv nebo rovnou poptejte catering. Budeme se vám věnovat

* *
*

Abychom Vám mohli zaslat nabídku na míru a…

urychlili komunikaci, připojte do své poptávky co nejvíce informací - předpokládaný počet hostů, místo konání události, představy o podávaném jídle a speciální přání. V co nejkratší době odpovíme detailním návrhem a v případě Vaší spokojenosti se pustíme do realizace jednoho z nejpříjemnějších zážitků v životě Vás i Vašich hostů.


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Zámecký catering s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.