Brunch

Vychutnejte si brunch plný Vašich oblíbených chutí. Prvotřídní organizace a připravené lahodné pokrmy naší cateringovou společností Vám vykouzlí úsměv na tváři. Vyspěte se do růžova a začněte svůj den jedinečným zážitkem. Napište nám a my vše zařídíme.

Poptat catering

Zeptejte se nás na cokoliv

Jan Pošík

+420 601 301 601

info@zamecky-catering.cz

Brunch: Dokonalé pohoštění pro Vaše potěšení

Pořádáte společenskou sešlost s rodinou, přáteli či kolegy? Rádi si pospíte, ale nechcete brzy obědvat? Brunch je pro Vás skvělým řešením. Dopřejte svým hostům nezapomenutelný zážitek s vynikajícím jídlem. Nejenže se dobře najíte, ale zároveň se pobavíte s ostatními a strávíte příjemné chvíle. Z naší pestré nabídky kvalitních jídel i nápojů si každý host může vybrat cokoliv, na co má chuť. Slané, sladké, teplé či studené. Rádi se přizpůsobíme Vašim požadavkům a zařídíme pro vše dle Vašich představ.

Svěřte Vaše společenské setkání a veškeré povinnosti do rukou našich odborníků. Zajistíme profesionální organizaci se špičkovým servisem za vynikající cenu. Využijte našich služeb pro přichystání skvělého brunche.

Catering brunch zahrnuje:

  • přípravu Vámi zvoleného občerstvení a nápojů
  • pomoc s výběrem pokrmů z kvalitních surovin
  • zajištění veškerého vybavení včetně nádobí
  • organizaci akce od profesionálního personálu
  • servis jídla, asistenci či pomoc s výdejem
  • závěrečný úklid 
  • možnost využít i jiné doplňkové služby dle Vašich požadavků

Snídaně a oběd v jednom. Máte zájem o pořádání anglického brunche s naším prvotřídním cateringem? Neváhejte se na nás obrátit. Domluvte se s námi na prvním setkání, sepíšeme Vaše představy a pomůžeme vytvořit jedinečný zážitek. Vaše spokojenost je pro nás největší odměnou!

Jak to celé probíhá?

Sepíšeme vaše představy
a ujasníme si detaily.

Když bude potřeba, poradíme
s výběrem pokrmů nebo lokality.

Vše uvaříme, nachystáme
a přivezeme na místo.

Po celý čas se o vás a vaše hosty
postará profesionální personál

Zeptejte se na cokoliv nebo rovnou poptejte catering. Budeme se vám věnovat

* *
*

Abychom Vám mohli zaslat nabídku na míru a…

urychlili komunikaci, připojte do své poptávky co nejvíce informací - předpokládaný počet hostů, místo konání události, představy o podávaném jídle a speciální přání. V co nejkratší době odpovíme detailním návrhem a v případě Vaší spokojenosti se pustíme do realizace jednoho z nejpříjemnějších zážitků v životě Vás i Vašich hostů.


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Zámecký catering s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Naše cateringové služby jsou nejlepší, protože:

 

zaručujeme gurmánský
požitek
a životní zážitek

 

máme v týmu jen
zkušené odborníky

 

zajistíme pronájem
krásných zámeckých prostor

 

menu vytváříme v souladu
s Vašimi představami

Vaříme s láskou,
servírujeme s vášní

Co může být krásnějšího než příprava vynikajících jídel z vybraných surovin a jejich následné servírování hostům? Milujeme naši práci a zakládáme si nejen na podávání perfektního menu, ale i na celkovém dojmu z pořádané akce. Spokojené úsměvy jsou pro nás největší odměnou.

Tým Zámeckého cateringu