Firemní večírky a akce

Skvělá zábava spolu s kolegy či s vašimi zaměstnanci se neobejde bez vynikajícího jídla, kvalitního pití a do detailu vyladěného programu. Profi firemní catering pro váš firemní večírek a akci je tou nejlepší volbou, pokud toužíte po dokonalém zážitku. Pošlete nám poptávku nebo čtěte dále o výhodách profi cateringu na firemní večírek.

Poptat catering

Zeptejte se nás na cokoliv

Jan Pošík

+420 601 301 601

info@zamecky-catering.cz

Bavte se celou noc! Nezapomenutelné firemní večírky a akce

Toužíte oslavit obchodní úspěchy a nové příležitosti? Plánujete pozvat zaměstnance na výroční večírek? Chcete uspořádat výjimečnému kolegovi, vedoucímu nebo samotnému šéfovi dokonalé překvapení? Pomůžeme Vám s přípravou firemního večírku - chopíme se veškeré organizace a zajistíme to nejdokonalejší zázemí pro konání Vaší firemní akce. Přehoďte veškeré starosti s organizací oslavy na nás. Bavte se a užívejte si perfektní zážitek, který se zapíše do paměti všech zúčastněných.

Catering firemního večírku zahrnuje:

  • přípravu prostorů pro firemní párty
  • pomoc s výběrem vhodné výzdoby na večírek
  • návrh a vytištění pozvánek na firemní akci
  • zajištění vynikajícího občerstvení z kvalitních surovin
  • objednání kapely, DJ nebo zábavného vystoupení
  • navržení programu párty dle jejího tématu
  • možnost ubytování hostů nebo jejich rozvoz
  • veškerý povečírkový úklid
  • a mnoho dalšího dle Vašich požadavků a představ

Hledáte profesionální catering pro Váš firemní večírek, oslavu nebo párty? Právě jste ho našli. Neváhejte nás kontaktovat a objednejte si naše cateringové služby s předstihem.

Jak to celé probíhá?

Sepíšeme vaše představy
a ujasníme si detaily.

Když bude potřeba, poradíme
s výběrem pokrmů nebo lokality.

Vše uvaříme, nachystáme
a přivezeme na místo.

Po celý čas se o vás a vaše hosty
postará profesionální personál

Zeptejte se na cokoliv nebo rovnou poptejte catering. Budeme se vám věnovat

* *
*

Abychom Vám mohli zaslat nabídku na míru a…

urychlili komunikaci, připojte do své poptávky co nejvíce informací - předpokládaný počet hostů, místo konání události, představy o podávaném jídle a speciální přání. V co nejkratší době odpovíme detailním návrhem a v případě Vaší spokojenosti se pustíme do realizace jednoho z nejpříjemnějších zážitků v životě Vás i Vašich hostů.


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Zámecký catering s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Naše cateringové služby jsou nejlepší, protože:

 

zaručujeme gurmánský
požitek
a životní zážitek

 

máme v týmu jen
zkušené odborníky

 

zajistíme pronájem
krásných zámeckých prostor

 

menu vytváříme v souladu
s Vašimi představami

Vaříme s láskou,
servírujeme s vášní

Co může být krásnějšího než příprava vynikajících jídel z vybraných surovin a jejich následné servírování hostům? Milujeme naši práci a zakládáme si nejen na podávání perfektního menu, ale i na celkovém dojmu z pořádané akce. Spokojené úsměvy jsou pro nás největší odměnou.

Tým Zámeckého cateringu