Catering Hradec Králové

Dokonalé jídlo, prvotřídní služby, skvělé ceny. Naše cateringová společnost nabízí profi zorganizování každé společenské akce – a to i v lokalitě Hradec Králové a okolí. Využijte jedinečné nabídky a nechte se rozmazlovat naším cateringovým týmem. Na organizaci perfektních oslav, párty, konferencí i hostin jsme tu MY.

Poptat catering

Zeptejte se nás na cokoliv

Jan Pošík

+420 601 301 601

info@zamecky-catering.cz

Catering Hradec Králové: S námi jedině královsky dobré společenské akce

Večírek, koktejl párty, svatební hostina, firemní raut, recepce, banket, ples, konference… Plánujete se podobných společenských akcí nejen účastnit? Chcete je i pořádat? Ať už máte jakýkoliv důvod k pořádání obchodní, rodinné nebo přátelské sešlosti, pomůžeme vám s její organizací. Jste z města Hradec Králové? Výborně! Potěšíme vás nejen nabídkou široké palety cateringových služeb, ale i možností využít k pořádání akce reprezentativní prostory restaurace Zámecká terasa s kapacitou až 150 míst.

Chlumec nad Cidlinou si vás nezískal? Nevadí, cateringové služby nabízíme v celém Královehradeckém kraji. Je jen na vás, zda budete akci pořádat přímo v Hradci Králové nebo v jeho okolí. Náš cateringový tým je vám k dispozici kdekoliv a kdykoliv.

Proč zvolit catering v Hradci Králové ve spolupráci s námi?

Máte zájem o catering v Hradci Králové a jeho okolí nebo v krásné restauraci Zámecká terasa v Chlumci nad Cidlinou? Nabízíme cateringové služby špičkové kvality. Vaše spokojenost je naším hlavním cílem, kontaktujte nás!

Jak to celé probíhá?

Sepíšeme vaše představy
a ujasníme si detaily.

Když bude potřeba, poradíme
s výběrem pokrmů nebo lokality.

Vše uvaříme, nachystáme
a přivezeme na místo.

Po celý čas se o vás a vaše hosty
postará profesionální personál

Zeptejte se na cokoliv nebo rovnou poptejte catering. Budeme se vám věnovat

* *
*

Abychom Vám mohli zaslat nabídku na míru a…

urychlili komunikaci, připojte do své poptávky co nejvíce informací - předpokládaný počet hostů, místo konání události, představy o podávaném jídle a speciální přání. V co nejkratší době odpovíme detailním návrhem a v případě Vaší spokojenosti se pustíme do realizace jednoho z nejpříjemnějších zážitků v životě Vás i Vašich hostů.


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Zámecký catering s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Naše cateringové služby jsou nejlepší, protože:

 

zaručujeme gurmánský
požitek
a životní zážitek

 

máme v týmu jen
zkušené odborníky

 

zajistíme pronájem
krásných zámeckých prostor

 

menu vytváříme v souladu
s Vašimi představami

Vaříme s láskou,
servírujeme s vášní

Co může být krásnějšího než příprava vynikajících jídel z vybraných surovin a jejich následné servírování hostům? Milujeme naši práci a zakládáme si nejen na podávání perfektního menu, ale i na celkovém dojmu z pořádané akce. Spokojené úsměvy jsou pro nás největší odměnou.

Tým Zámeckého cateringu