Tipy na svatbu

Toužíte po vynikajícím rautu na vaši narozeninovou oslavu. Pak jste na správné adrese. Nabízíme rozmanité pokrmy teplé i studené kuchyně, kterými se trefíme do noty všem vašim hostům.

přečíst článek

Hledáte originální způsoby, jak oživit svatební oslavu? Naše tipy na svatební hry vám pomohou vytvořit nezapomenutelné a veselé okamžiky pro vás a vaše blízké. Zábava pro každý věk!

přečíst článek

Plánujete svatbu? Pak by vás jistě mohly zajímat i svatební tradice a zvyky. Pojďme se na ně společně podívat…

přečíst článek

Zvažujete, zda mít na své svatbě živý hudební doprovod nebo DJ? Nejste si jistí, kdy přesně by hudba na svatbě měla hrát? Zjistěte více v našem článku o hudbě na svatbě…

přečíst článek

Začínáte s plánováním svatby? Přemýšlíte, na jakém místě si říct své ano? Sepsali jsme pro vás pár nápadů na krásná místa...

přečíst článek

Hledáte perfektní místo pro váš svatební den? Užijte si pohádkovou svatbu na zámku. Poradíme vám, jaké české zámky jsou pro tuto příležitost jako stvořené.

přečíst článek

Plánujete váš svatební den a uvažujete nad cateringovou službou? Váháte mezi svatební hostinou a rautem? Zjistěte, co je pro vás ideální v našem článku...

přečíst článek

Zeptejte se na cokoliv nebo rovnou poptejte catering. Budeme se vám věnovat

* *
*

Abychom Vám mohli zaslat nabídku na míru a…

urychlili komunikaci, připojte do své poptávky co nejvíce informací - předpokládaný počet hostů, místo konání události, představy o podávaném jídle a speciální přání. V co nejkratší době odpovíme detailním návrhem a v případě Vaší spokojenosti se pustíme do realizace jednoho z nejpříjemnějších zážitků v životě Vás i Vašich hostů.


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Zámecký catering s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.