Catering Mladá Boleslav

Dokonalé jídlo a kvalitní služby za skvělé ceny. Naše cateringová společnost vám uspořádá jedinečnou společenskou akci dle vašich představ v Mladé Boleslavi a okolí. Využijte jedinečné nabídky a přenechte veškerou organizaci našim odborníkům. Na svatby, plesy, brunch, koktejl bar i banket jsme tu my.

Poptat catering

Zeptejte se nás na cokoliv

Jan Pošík

+420 601 301 601

info@zamecky-catering.cz

Cateringová služba v Mladé Boleslavi: Špičkové jídlo a služby na každé společenské akci

Nachystejte nezapomenutelný zážitek pro vaše hosty s naším cateringem v Mladé Boleslavi ve Středočeském kraji. Zajistíme prvotřídní servis a organizaci na svatební hostině, firemních akcích, oslavách narozenin, coffee break a mnoho dalších. Přenechte veškeré starosti našemu týmu a my připravíme vše podle vašich představ za skvělou cenu. 

Hledáte vhodné místo pro uspořádání vašeho společenského setkání? Zámek Karlova Koruna v blízkém Chlumci nad Cidlinou je pro vás skvělým řešením. Zařídíme krásné zámecké reprezentativní prostory s možností  využití zámeckého parku, který je vhodný například pro uspořádání garden party.

Proč zvolit na catering v Mladé Boleslavi naše služby?

  • cateringu se věnujeme řadu let 
  • naši zaměstnanci jsou zkušení odborníci
  • vše zajistíme podle vašich přání 
  • postaráme se o catering na svatbu i catering pro rodinné večírky a další akce
  • veškeré pokrmy připravíme a doručíme na vámi zvolené místo
  • kromě cateringových služeb můžete využít naše poradenství
  • od předchozích klientů máme velice pozitivní ohlasy na naše služby
  • náš catering můžete využít po celý rok
  • zařídíme catering na klíč

Oslnily vás naše cateringové služby pro uspořádání společenské akce v Mladé Boleslavi a jejím okolí či v zámeckých prostorách ve městě Chlumci nad Cidlinou? Neváhejte se nám ozvat, uděláme vše pro vaši spokojenost!

Jak to celé probíhá?

Sepíšeme vaše představy
a ujasníme si detaily.

Když bude potřeba, poradíme
s výběrem pokrmů nebo lokality.

Vše uvaříme, nachystáme
a přivezeme na místo.

Po celý čas se o vás a vaše hosty
postará profesionální personál

Zeptejte se na cokoliv nebo rovnou poptejte catering. Budeme se vám věnovat

* *
*

Abychom Vám mohli zaslat nabídku na míru a…

urychlili komunikaci, připojte do své poptávky co nejvíce informací - předpokládaný počet hostů, místo konání události, představy o podávaném jídle a speciální přání. V co nejkratší době odpovíme detailním návrhem a v případě Vaší spokojenosti se pustíme do realizace jednoho z nejpříjemnějších zážitků v životě Vás i Vašich hostů.


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Zámecký catering s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Naše cateringové služby jsou nejlepší, protože:

 

zaručujeme gurmánský
požitek
a životní zážitek

 

máme v týmu jen
zkušené odborníky

 

zajistíme pronájem
krásných zámeckých prostor

 

menu vytváříme v souladu
s Vašimi představami

Vaříme s láskou,
servírujeme s vášní

Co může být krásnějšího než příprava vynikajících jídel z vybraných surovin a jejich následné servírování hostům? Milujeme naši práci a zakládáme si nejen na podávání perfektního menu, ale i na celkovém dojmu z pořádané akce. Spokojené úsměvy jsou pro nás největší odměnou.

Tým Zámeckého cateringu