Blog přímo z naší kuchyně

Zvažujete, zda mít na své svatbě živý hudební doprovod nebo DJ? Nejste si jistí, kdy přesně by hudba na svatbě měla hrát? Zjistěte více v našem článku o hudbě na svatbě…

přečíst článek

Započaly vám přípravy vaší vysněné svatby? Pak jistě přemýšlíte nejen nad barvou a stylem svatby, ale celkově i o dress code, ve kterém se vaše celá svatba rovněž promítne. Nebo jdete na svatbu jako host? Zjistěte, jak se obléct na svatbu.

přečíst článek

Začínáte s plánováním svatby? Přemýšlíte, na jakém místě si říct své ano? Sepsali jsme pro vás pár nápadů na krásná místa...

přečíst článek

Sháníte catering na svatbu, firemní večírek nebo třeba oslavu s přáteli? Poradíme vám, podle čeho poznáte kvalitní cateringovou službu, která bude skvělou volbou pro každou příležitost.

přečíst článek

Hledáte perfektní místo pro váš svatební den? Užijte si pohádkovou svatbu na zámku. Poradíme vám, jaké české zámky jsou pro tuto příležitost jako stvořené.

přečíst článek

Vybíráte svatební menu na oběd či večeři? Nevíte, jak sestavit svatební obědové menu? Rozhodujete se mezi svatebním rautem a hostinou? Pojďme se na to společně podívat...

přečíst článek

Plánujete váš svatební den a uvažujete nad cateringovou službou? Váháte mezi svatební hostinou a rautem? Zjistěte, co je pro vás ideální v našem článku...

přečíst článek

Chystáte se uspořádat společenskou akci, kde budou vegetariáni a stále nevíte, jaké občerstvení hostům servírovat? Tento článek vám nabídne řadu inspirativních pokrmů, tipů a alternativ pro vegetariánský raut, kterými zaručeně sklidíte úspěch.   

přečíst článek

Pořádáte raut a hledáte inspiraci na vytvoření teplých pokrmů, které potěší vaše hosty? Zde vám poradíme, čím můžete raut obohatit a představíme vám naše řešení rautů.

přečíst článek

Plánujete pořádat společenský večírek a nevíte si rady s rautovým menu? V našem článku vám poradíme, které pokrmy ze studeného rautu naši zákazníci milují. Najdete zde inspiraci nejen na lahodné pokrmy, ale i na vhodné místo pro uskutečnění rautu. Pojďte zjistit naše tipy na studený raut.

přečíst článek
  • 1
  • 2

Zeptejte se na cokoliv nebo rovnou poptejte catering. Budeme se vám věnovat

* *
*

Abychom Vám mohli zaslat nabídku na míru a…

urychlili komunikaci, připojte do své poptávky co nejvíce informací - předpokládaný počet hostů, místo konání události, představy o podávaném jídle a speciální přání. V co nejkratší době odpovíme detailním návrhem a v případě Vaší spokojenosti se pustíme do realizace jednoho z nejpříjemnějších zážitků v životě Vás i Vašich hostů.


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Zámecký catering s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.