Coffee break

Coffee breaks jsou milým způsobem, jak nechat své posluchače na chvilku vydechnout. Udržte si jejich pozornost až do konce celé akce - díky cateringu coffee break se Vám to zaručeně podaří. Máte zájem o přichystání malého občerstvení pro své hosty? Napište nám.

Poptat catering

Zeptejte se nás na cokoliv

Jan Pošík

+420 601 301 601

info@zamecky-catering.cz

Coffee break: Něco malého k snědku pro Vaše hosty

Školení, kurzy, přednášky a konference dokáží být opravdu vyčerpávající. Dopřejte svým posluchačům a hostům malý oddech v podobě oblíbeného coffee breaku. I čtvrt hodiny stačí k nasbírání sil na další zajímavé pokračování probíhající akce. Coffee breaky jsou perfektní způsob, jak udržet účastníky společenské události aktivní po celou dobu jejího trvání. Představují nejen možnost občerstvení, ale i příležitost pro komunikaci a sdílení dojmů s ostatními zúčastněnými.

Plánujete uskutečnit školení, kurz, přednášku nebo jiné významné setkání? Využijte nabídky cateringových služeb a nechte na profesionálech nejen přípravu samotné akce, ale i přichystání příjemného občerstvení v podobě coffee break.

Catering coffee break zahrnuje:

  • zajištění a přípravu mobiliáře i nádobí
  • pomoc s výběrem vhodného občerstvení
  • přichystání zvolených pokrmů a nápojů
  • servírování jídel nebo asistenci a pomoc s výdejem
  • dohled nad synchronizací akce s coffee break pauzami
  • závěrečný úklid
  • další doplňkové služby dle Vašich požadavků

Coffee breaky, tedy pauzy na malé občerstvení, jsou skvělou volbou v případě několikahodinových akcí. Potěšte své hosty chutným zákuskem, chlebíčkem nebo sendvičem zapíjeným dobrou kávou a připravte je na další čas strávený zajímavým přednášením či přátelskou konverzací.

Máte o zajištění coffee break zájem? Líbí se vám nabízené cateringové služby? Kontaktujte nás, rádi se s Vámi domluvíme na podrobnostech a pomůžeme s uspořádáním skvělého coffee breaku.

 

Jak to celé probíhá?

Sepíšeme vaše představy
a ujasníme si detaily.

Když bude potřeba, poradíme
s výběrem pokrmů nebo lokality.

Vše uvaříme, nachystáme
a přivezeme na místo.

Po celý čas se o vás a vaše hosty
postará profesionální personál

Zeptejte se na cokoliv nebo rovnou poptejte catering. Budeme se vám věnovat

* *
*

Abychom Vám mohli zaslat nabídku na míru a…

urychlili komunikaci, připojte do své poptávky co nejvíce informací - předpokládaný počet hostů, místo konání události, představy o podávaném jídle a speciální přání. V co nejkratší době odpovíme detailním návrhem a v případě Vaší spokojenosti se pustíme do realizace jednoho z nejpříjemnějších zážitků v životě Vás i Vašich hostů.


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Zámecký catering s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Naše cateringové služby jsou nejlepší, protože:

 

zaručujeme gurmánský
požitek
a životní zážitek

 

máme v týmu jen
zkušené odborníky

 

zajistíme pronájem
krásných zámeckých prostor

 

menu vytváříme v souladu
s Vašimi představami

Vaříme s láskou,
servírujeme s vášní

Co může být krásnějšího než příprava vynikajících jídel z vybraných surovin a jejich následné servírování hostům? Milujeme naši práci a zakládáme si nejen na podávání perfektního menu, ale i na celkovém dojmu z pořádané akce. Spokojené úsměvy jsou pro nás největší odměnou.

Tým Zámeckého cateringu