Kongresy a konference

Žádný chaos, žádná nuda, žádný hlady burácející žaludek. Díky profi cateringu se z pořádaného kongresu či konference stane do puntíku vyladěná akce. Domluvte se s naším cateringovým týmem na spolupráci – zarezervujte si včas svůj termín.

Poptat catering

Zeptejte se nás na cokoliv

Jan Pošík

+420 601 301 601

info@zamecky-catering.cz

Klidné prostředí pro důležitá jednání: Kongresy a konference na úrovni

Setkání s obchodními partnery i kolegy z oboru bývají významnou součástí profesního života nejednoho z nás. Plánujete uspořádat kongres nebo konferenci a hledáte toho nejlepšího specialistu na catering? Obraťte se na nás, pomůžeme Vám.

Na pořádaném kongresu nebo konferenci potřebujete Vy i Vaši hosté maximální prostor pro přípravu a ničím nerušené diskuze. Nabízíme Vám proto špičkové cateringové služby. Naše zkušená cateringová společnost zajistí veškerou přípravu a organizaci kongresu popřípadě konference. Vyhněte se díky profi cateringu nepříjemným problémům, které organizaci kongresu i konference doprovází.

Catering pořádání konferencí a kongresu zahrnuje:

  • přípravu reprezentativního prostoru pro konání významné akce
  • výběr delikátního občerstvení a nápojů pro účastníky
  • zajištění vybraného menu týmem zkušených kuchařů
  • přítomnost profi personálu po celou dobu akce
  • dohled nad průběhem kongresu nebo konference
  • závěrečný úklid
  • a mnoho dalších doplňkových služeb dle Vašich přání

Díky profesionálnímu cateringu kongresu či konference ušetříte finanční prostředky i čas. Kontaktujte naši cateringovou společnost a sdělte nám své představy a požadavky na cateringový servis. Vyjdeme Vám vstříc ve všech ohledech - jsme tu pro Vás.

Jak to celé probíhá?

Sepíšeme vaše představy
a ujasníme si detaily.

Když bude potřeba, poradíme
s výběrem pokrmů nebo lokality.

Vše uvaříme, nachystáme
a přivezeme na místo.

Po celý čas se o vás a vaše hosty
postará profesionální personál

Zeptejte se na cokoliv nebo rovnou poptejte catering. Budeme se vám věnovat

* *
*

Abychom Vám mohli zaslat nabídku na míru a…

urychlili komunikaci, připojte do své poptávky co nejvíce informací - předpokládaný počet hostů, místo konání události, představy o podávaném jídle a speciální přání. V co nejkratší době odpovíme detailním návrhem a v případě Vaší spokojenosti se pustíme do realizace jednoho z nejpříjemnějších zážitků v životě Vás i Vašich hostů.


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Zámecký catering s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Naše cateringové služby jsou nejlepší, protože:

 

zaručujeme gurmánský
požitek
a životní zážitek

 

máme v týmu jen
zkušené odborníky

 

zajistíme pronájem
krásných zámeckých prostor

 

menu vytváříme v souladu
s Vašimi představami

Vaříme s láskou,
servírujeme s vášní

Co může být krásnějšího než příprava vynikajících jídel z vybraných surovin a jejich následné servírování hostům? Milujeme naši práci a zakládáme si nejen na podávání perfektního menu, ale i na celkovém dojmu z pořádané akce. Spokojené úsměvy jsou pro nás největší odměnou.

Tým Zámeckého cateringu