Hostiny

Plný stůl těch nejvybranějších delikates, dokonale prostřená tabule, perfektní organizace. Také se vám sbíhají sliny? A co teprve hostům! Na hostinu připravenou profi cateringovým týmem nikdo nezapomene. Zapomenout nesmíte ani vy – nejprve na včasné objednání našich cateringových služeb. Těšíme se na naši případnou spolupráci.

Poptat catering

Zeptejte se nás na cokoliv

Jan Pošík

+420 601 301 601

info@zamecky-catering.cz

Vynikající jídlo a pití: Hostina v naší režii potěší nejen náročné gurmány

Najít místo, kde se dá dobře najíst, bývá mnohdy velkým oříškem - a co teprve v momentě, kdy chcete uspořádat dokonalou hostinu! Předpokladem nezapomenutelné hostiny a gurmánského zážitku je nejen báječné menu, ale také prostředí a další poskytované služby. Výběr perfektních prostor pro konání hostiny je zcela na Vašem uvážení, o organizaci a přípravu se postará naše cateringová společnost. Uspořádejte hostinu s přáteli, kolegy, obchodními partnery, bývalými spolužáky v reprezentativním a sympatickém prostředí s cateringovými specialisty po pravé ruce. Potěšíte chuťové pohárky sebe i svých hostů a vynikající dojem z celé hostiny podpoří také dokonalý cateringový servis.

Ať už plánujete hostinu v podobě slavnostního oběda nebo večeře, jistě oceníte možnost využít profesionálních cateringových služeb. Catering je skvělou volbou v momentě, kdy se nechcete zatěžovat starostmi spojenými s organizací hostiny. Díky naší cateringové společnosti si tak užijete klidný průběh příprav i samotné hostiny. Hoďte starosti na zkušené odborníky - cateringový tým odborníků vytvoří dokonalé zázemí pro hladký průběh celé hostiny.

Hostina s profi cateringem je vynikající volbou, protože:

  • se o Vaše pohodlí a organizaci hostiny postará školený personál
  • cateringový tým pomůže s výběrem dokonalého menu na hostinu
  • zajistí veškerou výzdobu a uspořádá prostory dle Vašich přání
  • menu připraví zkušení kuchaři
  • zarezervuje místa pro ubytování hostů
  • nabízí další doplňkové služby, které uzpůsobí Vašim přáním

Kouzelně vyzdobené prostory, kvalitní cateringové služby v místě konání akce a vynikající jídlo z kvalitních surovin si zamilujete. Pod vedením našeho cateringového týmu se z hostiny stane nezapomenutelný zážitek, který zatoužíte brzy zopakovat.

Napište nám co nejdříve, podělte se s námi o své představy i přání a zarezerujte si datum konání hostiny. Celý tým naší cateringové společnosti se těší na navázání přátelské spolupráce s jediným cílem: přichystat tu nejlahodnější hostinu ke spokojenosti všech zúčastněných labužníků.

Jak to celé probíhá?

Sepíšeme vaše představy
a ujasníme si detaily.

Když bude potřeba, poradíme
s výběrem pokrmů nebo lokality.

Vše uvaříme, nachystáme
a přivezeme na místo.

Po celý čas se o vás a vaše hosty
postará profesionální personál

Zeptejte se na cokoliv nebo rovnou poptejte catering. Budeme se vám věnovat

* *
*

Abychom Vám mohli zaslat nabídku na míru a…

urychlili komunikaci, připojte do své poptávky co nejvíce informací - předpokládaný počet hostů, místo konání události, představy o podávaném jídle a speciální přání. V co nejkratší době odpovíme detailním návrhem a v případě Vaší spokojenosti se pustíme do realizace jednoho z nejpříjemnějších zážitků v životě Vás i Vašich hostů.


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Zámecký catering s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Naše cateringové služby jsou nejlepší, protože:

 

zaručujeme gurmánský
požitek
a životní zážitek

 

máme v týmu jen
zkušené odborníky

 

zajistíme pronájem
krásných zámeckých prostor

 

menu vytváříme v souladu
s Vašimi představami

Vaříme s láskou,
servírujeme s vášní

Co může být krásnějšího než příprava vynikajících jídel z vybraných surovin a jejich následné servírování hostům? Milujeme naši práci a zakládáme si nejen na podávání perfektního menu, ale i na celkovém dojmu z pořádané akce. Spokojené úsměvy jsou pro nás největší odměnou.

Tým Zámeckého cateringu