Oslavy a jak se chovat

Slavíte kulaté výročí svatby? Objednejte si nezapomenutelný catering na oslavu vašeho výročí. S naší cateringovou službou bude váš den nezapomenutelným zážitkem. Postaráme se o každý detail, zajistíme přípravu jídla, hudby i atmosféry.

přečíst článek

Započaly vám přípravy vaší vysněné svatby? Pak jistě přemýšlíte nejen nad barvou a stylem svatby, ale celkově i o dress code, ve kterém se vaše celá svatba rovněž promítne. Nebo jdete na svatbu jako host? Zjistěte, jak se obléct na svatbu.

přečíst článek

Zeptejte se na cokoliv nebo rovnou poptejte catering. Budeme se vám věnovat

* *
*

Abychom Vám mohli zaslat nabídku na míru a…

urychlili komunikaci, připojte do své poptávky co nejvíce informací - předpokládaný počet hostů, místo konání události, představy o podávaném jídle a speciální přání. V co nejkratší době odpovíme detailním návrhem a v případě Vaší spokojenosti se pustíme do realizace jednoho z nejpříjemnějších zážitků v životě Vás i Vašich hostů.


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Zámecký catering s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.