Garden party

Párty pod širým nebem? Vynikající nápad! Pojďte strávit příjemnou noc za třpytu měsíčních paprsků i padajících hvězd. Catering garden party zajistí skvělé menu i ohňostroj. Řekněte nám svá přání a těšte se z profi catering služeb - budete z nich nadšení stejně jako z každé pochvaly od účastníků. Kontaktujte nás co nejdříve.

Poptat catering

Zeptejte se nás na cokoliv

Jan Pošík

+420 601 301 601

info@zamecky-catering.cz

Večírek pod širým nebem? Uspořádejte garden párty s profesionálním cateringem

Narozeniny, svátky, jubilea, ukončení školy a úspěšné složení zkoušek, setkání s exspolužáky či s širokou rodinou - to vše si žádá pořádnou oslavu. Co ji takhle zkusit trochu netradičně? Jste pro? Pak uspořádejte večírek pod širým nebem! Zahradní párty neboli garden párty je celosvětově oblíbeným způsobem oslavy významných událostí. Vyzkoušejte garden párty i Vy. Pozvěte své blízké do nádherného venkovního areálu oblíbené restaurace či na vlastní zahradu. Garden párty v příjemném venkovním prostředí bude navždy patřit mezi ty nejkrásnější vzpomínky v životě Vašich hostů.

Aby byla garden párty opravdu vydařená, využijte našich cateringových služeb. Pomůžeme s uspořádáním prostor, přípravou občerstvení i se zajištěním zábavy po celou dobu akce. Vynikající jídlo je samozřejmostí.

Catering garden párty zahrnuje:

  • přípravu venkovního prostoru pro zahradní párty včetně mobiliáře
  • pomoc s výběrem vhodné výzdoby na večírek
  • možná domluva ohňostroje
  • návrh a vytištění garden párty pozvánek
  • zajištění vynikajícího občerstvení z kvalitních surovin
  • objednání kapely, DJ nebo zábavného vystoupení
  • navržení programu garden párty dle jejího tématu
  • možnost ubytování hostů nebo jejich rozvoz
  • veškerý povečírkový úklid
  • a mnoho dalšího dle Vašich požadavků a představ

Ať je jaro, léto nebo začátek podzimu - garden párty je vynikající volbou, pokud si chcete užívat společného veselí na čerstvém vzduchu. Není nic krásnějšího, než se bavit a přitom si užívat teplých slunečných paprsků, vůně kvetoucích květin a později i třpytu hvězd.

Vyberte si svůj garden párty termín i Vy a kontaktujte nás. Těšíme se na spolupráci a Vaši překrásnou a nezapomenutelnou garden párty pod naším cateringovým vedením.

Jak to celé probíhá?

Sepíšeme vaše představy
a ujasníme si detaily.

Když bude potřeba, poradíme
s výběrem pokrmů nebo lokality.

Vše uvaříme, nachystáme
a přivezeme na místo.

Po celý čas se o vás a vaše hosty
postará profesionální personál

Zeptejte se na cokoliv nebo rovnou poptejte catering. Budeme se vám věnovat

* *
*

Abychom Vám mohli zaslat nabídku na míru a…

urychlili komunikaci, připojte do své poptávky co nejvíce informací - předpokládaný počet hostů, místo konání události, představy o podávaném jídle a speciální přání. V co nejkratší době odpovíme detailním návrhem a v případě Vaší spokojenosti se pustíme do realizace jednoho z nejpříjemnějších zážitků v životě Vás i Vašich hostů.


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Zámecký catering s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Naše cateringové služby jsou nejlepší, protože:

 

zaručujeme gurmánský
požitek
a životní zážitek

 

máme v týmu jen
zkušené odborníky

 

zajistíme pronájem
krásných zámeckých prostor

 

menu vytváříme v souladu
s Vašimi představami

Vaříme s láskou,
servírujeme s vášní

Co může být krásnějšího než příprava vynikajících jídel z vybraných surovin a jejich následné servírování hostům? Milujeme naši práci a zakládáme si nejen na podávání perfektního menu, ale i na celkovém dojmu z pořádané akce. Spokojené úsměvy jsou pro nás největší odměnou.

Tým Zámeckého cateringu