Catering

Ať chystáte svatbu, firemní večírek nebo rodinnou oslavu, přenechte catering na nás. V Zámeckém cateringu se postaráme o to, abyste byli maximálně spokojení a mohli jste si celou akci užít bez zbytečných starostí.

Catering na míru pro každou událost Zajistíme výzdobu, hudební vystoupení i svatební dort

Pomůžeme vám s výběrem dokonalého místa pro váš slavnostní den. Zajistíme tematickou narozeninovou i svatební výzdobu. Pomůžeme vám s výběrem houslového doprovodu, s objednáním kapely či zábavného vystoupení dle vašich přání. Bohaté svatební menu či raut na oslavu sestavíme z teplých, studených i vegetariánských pokrmů. A pokud si to budete přát, zařídíme i váš vysněný narozeninový či svatební dort.

Umíme pokrmy plné pestrých chutí i barev
Catering
Perfektní servis je pro nás prioritou
Catering

Naše profesionální cateringové služby Postaráme se o organizaci i servis během celé akce

Ať už pořádáte jakoukoliv událost – svatbu, firemní večírek, konferenci či ples, naše cateringové služby jsou tu pro vás. Postaráme se o to, aby váš speciální den byl ještě výjimečnějším. Náš špičkový personál vám bude k dispozici po celou dobu konání události. Můžete se spolehnout na vynikající chuť pokrmů i profesionální servis a zajištění veškerého vybavení. Jsme tu vždy pro vás a můžeme splnit i neobvyklá přání.

Dechberoucí lokace Je libo zámek, párty stan v přírodě, nebo vlastní jezero?

Spolupracujeme s několika nejkrásnějšími místy v okolí Pardubic a Hradce Králové. Přáli byste si svatbu na zámku, či zahradách nebo rodinnou oslavu v hájence na samotě? Není problém. Kromě prostor zámků Karlova Koruna, Kačina anebo Dobřenice zajistíme i konferenční sál a různá místa na svatbu v přírodě.

náhled lokace
náhled lokace náhled lokace
Zobrazit lokace

Vaříme s láskou,
servírujeme s vášní

Co může být krásnějšího než příprava vynikajících jídel z vybraných surovin a jejich následné servírování hostům? Milujeme naši práci a zakládáme si nejen na podávání perfektního menu, ale i na celkovém dojmu z pořádané akce. Spokojené úsměvy jsou pro nás největší odměnou.

Tým Zámeckého cateringu