Blog přímo z naší kuchyně raut

Sháníte catering na svatbu, firemní večírek nebo třeba oslavu s přáteli? Poradíme vám, podle čeho poznáte kvalitní cateringovou službu, která bude skvělou volbou pro každou příležitost.

přečíst článek

Vybíráte svatební menu na oběd či večeři? Nevíte, jak sestavit svatební obědové menu? Rozhodujete se mezi svatebním rautem a hostinou? Pojďme se na to společně podívat...

přečíst článek

Plánujete váš svatební den a uvažujete nad cateringovou službou? Váháte mezi svatební hostinou a rautem? Zjistěte, co je pro vás ideální v našem článku...

přečíst článek

Chystáte se uspořádat společenskou akci, kde budou vegetariáni a stále nevíte, jaké občerstvení hostům servírovat? Tento článek vám nabídne řadu inspirativních pokrmů, tipů a alternativ pro vegetariánský raut, kterými zaručeně sklidíte úspěch.   

přečíst článek

Pořádáte raut a hledáte inspiraci na vytvoření teplých pokrmů, které potěší vaše hosty? Zde vám poradíme, čím můžete raut obohatit a představíme vám naše řešení rautů.

přečíst článek

Plánujete pořádat společenský večírek a nevíte si rady s rautovým menu? V našem článku vám poradíme, které pokrmy ze studeného rautu naši zákazníci milují. Najdete zde inspiraci nejen na lahodné pokrmy, ale i na vhodné místo pro uskutečnění rautu. Pojďte zjistit naše tipy na studený raut.

přečíst článek

Užijte si svůj svatební den s tím nejlepším občerstvením připraveným naším skvělým cateringovým týmem. Svatební raut vám nabídne plno báječných chutí a dobrot, které rádi připravíme dle vašich představ. Kontaktujte nás a prožijte s námi nezapomenutelný zážitek.

přečíst článek

Zeptejte se na cokoliv nebo rovnou poptejte catering. Budeme se vám věnovat

* *
*

Abychom Vám mohli zaslat nabídku na míru a…

urychlili komunikaci, připojte do své poptávky co nejvíce informací - předpokládaný počet hostů, místo konání události, představy o podávaném jídle a speciální přání. V co nejkratší době odpovíme detailním návrhem a v případě Vaší spokojenosti se pustíme do realizace jednoho z nejpříjemnějších zážitků v životě Vás i Vašich hostů.


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Zámecký catering s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.