Cateringová služba na svatbu pro manželé Novotné

Svatební catering pro novomanželé

Připravili jsme opět kompletní catering na svatbu. Hosté si ze svatebního rautu mohli vybrat hamburgery, roastbeefy a mnoho dalších dobrot ze studeného rautu.

Pokud byste chtěli vědět o svatebním menu či hostině více, neváhejte se podívat na náš blog.

Líbila by se vám podobná svatební hostina? Napište nám.

Poptat catering

Podívejte se i na další lokace pro konání vaší svatby. Z naší nabídky si zaručeně vyberete své vysněné místo.

Svatba... před samotným svatebním dnem je toho mnoho, co se musí zařídit, obstarat a vymyslet, a to tak, aby to odpovídalo představám snoubenců. K tomu je ale naprosto nezbytné mít skvělý tým lidí, kteří tyto představy a fantazie přivedou k životu a vytvoří tak tu kouzelnou atmosféru svatby, na kterou i po roce (i po deseti) budete vzpomínat s láskou, vděčností a slzou v oku. Děkujeme tímto panu Pošíkovi a jeho týmu, kteří se o nás i naše svatebčany postarali se srdečností a péčí a přichystali pro nás catering na takové úrovni, že i dnes - přesně po roce - si říkáme, že bychom pro naši svatbu nemohli vybrat lepší cateringovou službu.

Filip Novotný

Zeptejte se na cokoliv nebo rovnou poptejte catering. Budeme se vám věnovat

* *
*

Abychom Vám mohli zaslat nabídku na míru a…

urychlili komunikaci, připojte do své poptávky co nejvíce informací - předpokládaný počet hostů, místo konání události, představy o podávaném jídle a speciální přání. V co nejkratší době odpovíme detailním návrhem a v případě Vaší spokojenosti se pustíme do realizace jednoho z nejpříjemnějších zážitků v životě Vás i Vašich hostů.


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Zámecký catering s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Naše cateringové služby jsou nejlepší, protože:

 

zaručujeme gurmánský
požitek
a životní zážitek

 

máme v týmu jen
zkušené odborníky

 

zajistíme pronájem
krásných zámeckých prostor

 

menu vytváříme v souladu
s Vašimi představami

Vaříme s láskou,
servírujeme s vášní

Co může být krásnějšího než příprava vynikajících jídel z vybraných surovin a jejich následné servírování hostům? Milujeme naši práci a zakládáme si nejen na podávání perfektního menu, ale i na celkovém dojmu z pořádané akce. Spokojené úsměvy jsou pro nás největší odměnou.

Tým Zámeckého cateringu