Svatba s hostinou na zámku Chlumci nad Cidlinou: Slezákovi

Důraz na detaily svatební hostiny

U manželů Slezákových jsme zajistili celou svatební hostinu a v kombinaci s využitím naší restaurace Zámecká Terasa z toho vznikla další krásná svatba na zámku v Chlumci nad Cidlinou. Jak se již mohlo přesvědčit několik našich zákazníků, tak jednou z velkých výhod je právě možnost zařidt si celý svatební den na jednom místě - od obřadu na zámku, přes možnost focení v okolí zámku a zámecké zahradě až po využití našeho svatebního cateringu a servisu.

Líbila by se vám taková svatba? Napište nám.

Poptat catering

Toužíte-li po jiném exkluzivním místě, podívejte se na náš seznam osvědčených stavebních lokací. 

Pokud by se v rámci hodnotícího systému používali hvězdičky a maximum by bylo 5, já bych bez dlouhého přemýšlení dala 10 hvězdiček. Já i manžel jsme byli maximálně spokojení. Během celého jednání a dolaďování všech detailů a průběhu svatebního pohoštění nám bylo maximálně vycházeno vstříc, nic nebyl problém. Všechny doporučení, které jsme od pana Pošíka dostali (ubytování pro hosty, floristka, DJ) byli profesionální lidé s velkými zkušenostmi a perfektním jednáním. Obsluha vysoce profesionální, slečny byly příjemné, neustále usměvavé a starali se o všechny svatební hosty jako o vlastní. A jídlo? Slovy se nedá popsat. Naprosto perfektní, všichni se nám olizovali až za ušima. Panenka perfektně propečená a lepší hovězí vývar jsme ještě nejedli. Raut bohatý. Panu kuchaři smekám. Nemám, co bych vytkla a můžu jen vřele doporučit.

Děkuji
Anna Slezáková

Zeptejte se na cokoliv nebo rovnou poptejte catering. Budeme se vám věnovat

* *
*

Abychom Vám mohli zaslat nabídku na míru a…

urychlili komunikaci, připojte do své poptávky co nejvíce informací - předpokládaný počet hostů, místo konání události, představy o podávaném jídle a speciální přání. V co nejkratší době odpovíme detailním návrhem a v případě Vaší spokojenosti se pustíme do realizace jednoho z nejpříjemnějších zážitků v životě Vás i Vašich hostů.


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Zámecký catering s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Naše cateringové služby jsou nejlepší, protože:

 

zaručujeme gurmánský
požitek
a životní zážitek

 

máme v týmu jen
zkušené odborníky

 

zajistíme pronájem
krásných zámeckých prostor

 

menu vytváříme v souladu
s Vašimi představami

Vaříme s láskou,
servírujeme s vášní

Co může být krásnějšího než příprava vynikajících jídel z vybraných surovin a jejich následné servírování hostům? Milujeme naši práci a zakládáme si nejen na podávání perfektního menu, ale i na celkovém dojmu z pořádané akce. Spokojené úsměvy jsou pro nás největší odměnou.

Tým Zámeckého cateringu