Celodenní catering na svatbu: Vytiskovi

Špičkový servis po celý den a skvělé jídlo k němu

Pro novomanželé Vytiskovi jsme měli za úkol zajistit celodenní kompletní catering na jejich svatbu. Celý catering jsme sestavili na míru, jak je u nás zvykem. S klienty jsme se sešli poprvé půl roku před jejich svatebním dnem, vše jsme řešili k jejich spokojenosti a tak nás velice těší jejich spokojenost, kterou nám vyjádřili v recenzi.

Chcete mít na vaší svatbě profesionální catering? Neváhejte se nám ozvat.

Poptat catering

Pokud toužíte po jiném exkluzivním místě, podívejte se na naši nabídku dalších stavebních lokací.

Vážený pane Pošíku, využili jsme cateringových služeb společnosti Zámecký catering. Od prvního kontaktu, který proběhl s majitelem společnosti panem Pošíkem více než půl roku před svatbou, jsme byli s jednáním a domluvou nadmíru spokojeni. Vše od příprav, přes realizaci samotné celodenní hostiny proběhlo na velice profesionální úrovni. Když se naskytl malý organizační problém, catering ho promptně vyřešil. Kvalita připravovaného jídla byla vynikající a to jak po chuťové stránce, tak po stránce vizuální. Nemohu opomenout velice kvalitní servis, který působí velice sehraným dojmem. A ačkoliv na svatbě bylo hodně hostů, začínalo se velice brzy ráno, končilo pozdě v noci a po celý den bylo velké vedro, servis celou dobu působil velmi mile a příjemně. Chtěli bychom tedy ještě jednou panu Pošíkovi a celému jeho týmu (kuchařům, zásobovačům, servisu, myčkám nádobí a kdo ví komu ještě) velice poděkovat za skvělý zážitek, na který budeme vzpomínat po celý život. Tuto společnost můžeme jedině doporučit.

Markéta a Vojtěch Vytiskovi

Zeptejte se na cokoliv nebo rovnou poptejte catering. Budeme se vám věnovat

* *
*

Abychom Vám mohli zaslat nabídku na míru a…

urychlili komunikaci, připojte do své poptávky co nejvíce informací - předpokládaný počet hostů, místo konání události, představy o podávaném jídle a speciální přání. V co nejkratší době odpovíme detailním návrhem a v případě Vaší spokojenosti se pustíme do realizace jednoho z nejpříjemnějších zážitků v životě Vás i Vašich hostů.


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Zámecký catering s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Naše cateringové služby jsou nejlepší, protože:

 

zaručujeme gurmánský
požitek
a životní zážitek

 

máme v týmu jen
zkušené odborníky

 

zajistíme pronájem
krásných zámeckých prostor

 

menu vytváříme v souladu
s Vašimi představami

Vaříme s láskou,
servírujeme s vášní

Co může být krásnějšího než příprava vynikajících jídel z vybraných surovin a jejich následné servírování hostům? Milujeme naši práci a zakládáme si nejen na podávání perfektního menu, ale i na celkovém dojmu z pořádané akce. Spokojené úsměvy jsou pro nás největší odměnou.

Tým Zámeckého cateringu