Svatba na zámku Karlova Koruna: Majvelderovi

Svatební den s naším cateringem

Pro manžele Majvelderovi jsme zařídili celý svatební catering na zámku Karlova Koruna v Chlumci nad Cidlinou. Využili možnosti zařídit si celý svatební den na jednom místě - obřad, oběd, focení, ale i večerní zábava, sladký bar a raut přímo v areálu zámku. Obřad proběhl v nádherném mramorovém sálu, focení poté uvnitř zámku i v přilehlých zámeckých zahradách. Po celou dobu byl k dispozici náš profesionální servis a dle ohlasů i výborné jídlo. 

Chtěli byste podobně zařízenou svatbu? Kontaktujte nás. Můžete se předem podívat na naše svatební lokace a na článek o svatebním rautu.

Poptat catering

Naše nabídka svatebních míst nabízí mnohé. Vyberte si své vysněné místo právě zde.

Vážený pane Pošíku, konečně jsem našla chvilku času, abych Vám mohla napsat. Ještě jednou Vám moc děkujeme za to, že i díky Vám mohl být náš velký den opravdu tím nejhezčím v životě. Vaše služby byly absolutně profesionální a jídlo dokonalé. Nejen na oko, ale i pro chuťové pohárky, které šílely. Pochopila jsem, proč se Vám právem říká "Mercedes mezi cateringem". I když bych Vás povýšila spíš na "Lamborghini mezi cateringem" (ten Mercedes už je prostě málo ;-)). Jestli si podle toho, jakou přezdívku mezi klienty zrovna máte, pořizujete auto, měl byste přemýšlet nad výměnou :-) ;-) Co se týče reakce lidí na svatební menu říkali hosté věci typu: "Ten předkrm mě strašně rozmlsal a navnadil na další chody.", "Svíčková byla výborná, neřekneš jim o recept?". Raut hosté hodnotili slovy" Tak takhle si představuju raut.", či profesionál v oboru řekl: "Takový raut jsem ještě neviděl.". My jsme si ho tedy užili až druhý den, konečně :-D Děkuji Vám za všechno, už zvažujeme, že Vás využijeme na další příležitosti oslav, na svatbu už tedy snad ne :-D Pokud budete chtít tuto zprávu přetransformovat do publikovatelné recenze, ráda to udělám! V příloze zasílám fotky jak nás (ta roušková je prostě top!), tak candy baru, výzdoby, svatebního menu a rautu. Pokud je budete chtít zveřejnit, určitě budeme pro :-)

Jana & Libor Majvelderovi

Zeptejte se na cokoliv nebo rovnou poptejte catering. Budeme se vám věnovat

* *
*

Abychom Vám mohli zaslat nabídku na míru a…

urychlili komunikaci, připojte do své poptávky co nejvíce informací - předpokládaný počet hostů, místo konání události, představy o podávaném jídle a speciální přání. V co nejkratší době odpovíme detailním návrhem a v případě Vaší spokojenosti se pustíme do realizace jednoho z nejpříjemnějších zážitků v životě Vás i Vašich hostů.


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Zámecký catering s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Naše cateringové služby jsou nejlepší, protože:

 

zaručujeme gurmánský
požitek
a životní zážitek

 

máme v týmu jen
zkušené odborníky

 

zajistíme pronájem
krásných zámeckých prostor

 

menu vytváříme v souladu
s Vašimi představami

Vaříme s láskou,
servírujeme s vášní

Co může být krásnějšího než příprava vynikajících jídel z vybraných surovin a jejich následné servírování hostům? Milujeme naši práci a zakládáme si nejen na podávání perfektního menu, ale i na celkovém dojmu z pořádané akce. Spokojené úsměvy jsou pro nás největší odměnou.

Tým Zámeckého cateringu