Občerstvení na svatbu od cateringové společnosti na zámku Dobřenice

Svatební menu pro manželé Maléřovi

 

Bylo nám opět potěším nachystat kompletní svatební hostinu a raut v romantickém zámku Dobřenice. Jak se již mohlo přesvědčit několik našich zákazníků, tak jednou z velkých výhod zámku Dobřenice je právě možnost zařídit si celý svatební den na jednom místě.

Pokud byste zvažovali profesionální catering na vaši svatbu, neváhejte se podívat na článek o svatebním menu či doporučení zámků na svatbu.

Poptat catering

Jestliže hledáte stále to pravé místo pro vaši svatbu, prohlédněte si naši nabídku osvědčených svatebních lokací.

Naše svatba probíhala na zámku v Dobřenicích, kde nám Zámecky catering zařídil užasné občerstvení od začátku svatebního dne až do jeho konce. Jídlo bylo výborné, všichni hosté si jej moc pochvalovali. Komunikace a dohoda s panem Pošíkem je velmi snadná. Personál na zámku byl velmi profesionální a ochotny. Zámecký Catering rozhodne doporučujeme.

Jana Maléřová

Zeptejte se na cokoliv nebo rovnou poptejte catering. Budeme se vám věnovat

* *
*

Abychom Vám mohli zaslat nabídku na míru a…

urychlili komunikaci, připojte do své poptávky co nejvíce informací - předpokládaný počet hostů, místo konání události, představy o podávaném jídle a speciální přání. V co nejkratší době odpovíme detailním návrhem a v případě Vaší spokojenosti se pustíme do realizace jednoho z nejpříjemnějších zážitků v životě Vás i Vašich hostů.


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Zámecký catering s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Naše cateringové služby jsou nejlepší, protože:

 

zaručujeme gurmánský
požitek
a životní zážitek

 

máme v týmu jen
zkušené odborníky

 

zajistíme pronájem
krásných zámeckých prostor

 

menu vytváříme v souladu
s Vašimi představami

Vaříme s láskou,
servírujeme s vášní

Co může být krásnějšího než příprava vynikajících jídel z vybraných surovin a jejich následné servírování hostům? Milujeme naši práci a zakládáme si nejen na podávání perfektního menu, ale i na celkovém dojmu z pořádané akce. Spokojené úsměvy jsou pro nás největší odměnou.

Tým Zámeckého cateringu