Gurmánské menu na svatební raut pro novomanželé Trubačovi

Gastronomický večerní raut na svatbu

Jen nám ctí, že jsme se opět podíleli na nádherné svatbě. Zařídili jsme především večerní svatební raut a hostinu. Těší nás, že novomanželé byli spokojení nejen s naším jídlem, ale i s profesionalitou členů celého našeho týmu. Catering totiž není jenom jídlo, catering, a to nejen ten svatební, je především komplexní gastronomický zážitek, kterého je profesionální servis součástí.

Máte zájem o něco podobného? Neváhejte se nám ozvat a poptejte nezávazně profesinální catering na vaši svatbu.

Poptat catering

Nahlédněte do naší nabídky perfektních míst pro konání vaší svatby. Věříme, že najdete ideální místo pro tento den.

Nemohli jsme si vybrat lepší catering pro náš velký den než Zámecký catering pana Pošíka. Jídlo bylo výborné. Obsluha stále milá, usměvavá a všichni moc příjemní. O všechno bylo postaráno a my si mohli užít svůj den. Večerní raut byl zároveň i gastronomický zážitek. Moc všem ze zámeckého cateringu děkujeme 😊👏.

Diana Trubačová

Zeptejte se na cokoliv nebo rovnou poptejte catering. Budeme se vám věnovat

* *
*

Abychom Vám mohli zaslat nabídku na míru a…

urychlili komunikaci, připojte do své poptávky co nejvíce informací - předpokládaný počet hostů, místo konání události, představy o podávaném jídle a speciální přání. V co nejkratší době odpovíme detailním návrhem a v případě Vaší spokojenosti se pustíme do realizace jednoho z nejpříjemnějších zážitků v životě Vás i Vašich hostů.


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Zámecký catering s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Naše cateringové služby jsou nejlepší, protože:

 

zaručujeme gurmánský
požitek
a životní zážitek

 

máme v týmu jen
zkušené odborníky

 

zajistíme pronájem
krásných zámeckých prostor

 

menu vytváříme v souladu
s Vašimi představami

Vaříme s láskou,
servírujeme s vášní

Co může být krásnějšího než příprava vynikajících jídel z vybraných surovin a jejich následné servírování hostům? Milujeme naši práci a zakládáme si nejen na podávání perfektního menu, ale i na celkovém dojmu z pořádané akce. Spokojené úsměvy jsou pro nás největší odměnou.

Tým Zámeckého cateringu