Svatba na klíč na zámku Karlova Koruna v Chlumci nad Cidlinou

Kompletní svatební catering na zámku v Chlumci nad Cidlinou

Pro novomanželé Slovákovi jsme sestavili po konzultaci s nimi kompletní svatební menu, navrhli jsme podobu rautu a výsledkem byla exkluzivní svatební hostina v párty stanu na půvabném nádvoří zámku Karlova Koruna.

Rádi byste podobný catering na svatbu s kompletním servisem? Tak se nám neváhejte ozvat.

Poptat catering

Svatba se konala na zmíněném zámku Karlova Koruna. Podívejte se na další místa z naší nabídky, kde váš svatební den může probíhat. 

Chtěli bychom Vám ještě jednou moc poděkovat za výborný catering na naší svatbě. Prostředí party stanu na zámku Karlova Koruna bylo skvěle zvolené místo a jídlo bylo opravdu vynikající. Nádherně naservírované. Pan Pošík vyhověl všem našim požadavkům, okamžitě reagoval na veškeré dotazy a jeho tým se postaral o celkovou výzdobu a přípravu prostor pro hostinu. Nemuseli jsme ve svatební den vůbec nic řešit. Převzali svatební dort, květinovou výzdobu a o vše připravili. Ještě jednou moc děkujeme za náš svatební den.

Nikola Slováková

Zeptejte se na cokoliv nebo rovnou poptejte catering. Budeme se vám věnovat

* *
*

Abychom Vám mohli zaslat nabídku na míru a…

urychlili komunikaci, připojte do své poptávky co nejvíce informací - předpokládaný počet hostů, místo konání události, představy o podávaném jídle a speciální přání. V co nejkratší době odpovíme detailním návrhem a v případě Vaší spokojenosti se pustíme do realizace jednoho z nejpříjemnějších zážitků v životě Vás i Vašich hostů.


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Zámecký catering s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Naše cateringové služby jsou nejlepší, protože:

 

zaručujeme gurmánský
požitek
a životní zážitek

 

máme v týmu jen
zkušené odborníky

 

zajistíme pronájem
krásných zámeckých prostor

 

menu vytváříme v souladu
s Vašimi představami

Vaříme s láskou,
servírujeme s vášní

Co může být krásnějšího než příprava vynikajících jídel z vybraných surovin a jejich následné servírování hostům? Milujeme naši práci a zakládáme si nejen na podávání perfektního menu, ale i na celkovém dojmu z pořádané akce. Spokojené úsměvy jsou pro nás největší odměnou.

Tým Zámeckého cateringu