Oslava narozenin

Prožijte narozeninovou oslavu v kruhu svých nejbližších. Vyberte si naši cateringovou společnost a my připravíme oslavenci nezapomenutelný den včetně vynikajícího jídla a pití. Přečtěte si dále o výhodách a všem, co od nás můžete očekávat.  

Poptat catering

Zeptejte se nás na cokoliv

Jan Pošík

+420 601 301 601

info@zamecky-catering.cz

Oslava narozenin: Váš jedinečný den plný zážitků a zábavy

Plánujete oslavu narozenin se svými nejbližšími? Pozvěte rodinu, přátelé i kolegy a zažijte společně nezapomenutelnou akci, na kterou se těšíte celý rok. Nádherné místo, vynikající občerstvení, dort, příjemná atmosféra, výzdoba i zábavný program bude součástí Vašeho dne. Rádi se přizpůsobíme Vašim požadavkům, aby bylo vše perfektní, jak si představujete.

Příprava velkolepých narozeninových oslav bývá velmi časově náročná. Nebojte se, od toho jsme tu my. Přenechte celkovou organizaci naší zkušené cateringové společnosti, která Vám bude k dispozici po celou dobu konání Vaší akce. Díky našim odborníkům a cateringovým službám nebudete mít žádné starosti. S námi prožijete krásný zážitek plný radosti, na který budete Vy i Vaši hosté dlouho vzpomínat.

Naše cateringové služby na oslavu narozenin zahrnují:

  • zajištění tematické výzdoby
  • výběr místa podle Vašeho přání
  • přípravu pokrmů naším týmem odborníků
  • profesionální organizaci po celou dobu akce
  • objednáme kapelu, DJ nebo zábavné vystoupení
  • zajištění venkovních i vnitřních prostor
  • závěrečný úklid po oslavě
  • jiné doplňkové služby dle Vašich požadavků

Zaujal Vás náš catering prvotřídní kvality na plánování oslavy narozenin? Neváhejte dlouho a kontaktujte nás. Domluvte si s námi první přátelské setkání. Sepíšeme veškeré Vaše představy a detaily. Vaše spokojenost je pro nás tím nejdůležitějším!

Jak to celé probíhá?

Sepíšeme vaše představy
a ujasníme si detaily.

Když bude potřeba, poradíme
s výběrem pokrmů nebo lokality.

Vše uvaříme, nachystáme
a přivezeme na místo.

Po celý čas se o vás a vaše hosty
postará profesionální personál

Zeptejte se na cokoliv nebo rovnou poptejte catering. Budeme se vám věnovat

* *
*

Abychom Vám mohli zaslat nabídku na míru a…

urychlili komunikaci, připojte do své poptávky co nejvíce informací - předpokládaný počet hostů, místo konání události, představy o podávaném jídle a speciální přání. V co nejkratší době odpovíme detailním návrhem a v případě Vaší spokojenosti se pustíme do realizace jednoho z nejpříjemnějších zážitků v životě Vás i Vašich hostů.


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Zámecký catering s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Naše cateringové služby jsou nejlepší, protože:

 

zaručujeme gurmánský
požitek
a životní zážitek

 

máme v týmu jen
zkušené odborníky

 

zajistíme pronájem
krásných zámeckých prostor

 

menu vytváříme v souladu
s Vašimi představami

Vaříme s láskou,
servírujeme s vášní

Co může být krásnějšího než příprava vynikajících jídel z vybraných surovin a jejich následné servírování hostům? Milujeme naši práci a zakládáme si nejen na podávání perfektního menu, ale i na celkovém dojmu z pořádané akce. Spokojené úsměvy jsou pro nás největší odměnou.

Tým Zámeckého cateringu