Svatba na zámku v Chlumci nad Cidlinou

Catering na svatbu v zámeckém areálu

Další ze série svateb v naší restauraci Zámecká terasa na zámku Karlova Koruna v Chlumci nad Cidlinou. Zajistili jsme kompletní svatební catering - tedy hostinu, raut, výzdobu a další. Potvrdila se naše výhoda v podobě přilehlé zámecké zahrady, kdy svatebčané mají vše po ruce a nemusí se nikam stěhovat. 

Rádi byste něco podobného? Tak se nám neváhejte ozvat.

Poptat catering

Catering na vaši svatbu zajistíme i na jiných místech. Neváhejte si prohlédnout i další svatební lokace z naší nabídky.

Povedenou svatbu dělá krásné, elegantní prostředí, výborné jídlo, ochotný a milý servis, dobrá organizace a spokojení hosté. Když se k tomu ještě přidá nádherné počasí, je to značka ideál. Nám se to vše povedlo, puzzle zapadlo na jedničku! Nechtěli jsme nikam po obřadě cestovat, hosty jsme chtěli svolat rovnou na místo konání a tak jsme jednoznačně vsadili na zámek Karlova Koruna a Vaši restauraci Zamecká terasa, která nabízí krásné stylové prostředí pro letní párty jakou je svatba v červnu. Všichni byli ze svatby nadšeni, ještě následující týdny během svatební cesty jsme dostáváli děkovné sms, jak nádherná svatba to byla, někteří ji označili i za nejlepší svatbu, co kdy zažili. A to samozřejmě i díky Vám. Svatební menu bylo výborné, stejně jako večerní raut, servis ochotný a aktivní a to vše v krásném prostředí party stanu s výhledem do zámeckého parku. Protože ze svého pracovního života ale vím, že lidi posouvá spíš negativní zpětná vazba :), jediné co bych Vám vytknula: 1. čekání před vstupem do stanu, 2. když se servírovalo sladké, nejdřív se roznesla káva a až pak zákusky (ke kávě už by měly být zákusky na stole) a nebyly tam všechny druhy, ale jen to kupované (po výzvě však hned doplněno), 3. červená hrůza (asi topení ?) za stolem novomanželů, pokazilo to trochu fotky, asi by šlo umístit jinam, 4. došel Aperol :) Ale to jsou jen drobnosti a komentáře perfekcionalisty :). Za mě bylo nejhorší to, jak strašně rychle to uteklo. Dalším novomanželům Vás určitě doporučuji, na svatbu je to super místo.

Ať se Vám daří!
Lenka

Zeptejte se na cokoliv nebo rovnou poptejte catering. Budeme se vám věnovat

* *
*

Abychom Vám mohli zaslat nabídku na míru a…

urychlili komunikaci, připojte do své poptávky co nejvíce informací - předpokládaný počet hostů, místo konání události, představy o podávaném jídle a speciální přání. V co nejkratší době odpovíme detailním návrhem a v případě Vaší spokojenosti se pustíme do realizace jednoho z nejpříjemnějších zážitků v životě Vás i Vašich hostů.


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Zámecký catering s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Naše cateringové služby jsou nejlepší, protože:

 

zaručujeme gurmánský
požitek
a životní zážitek

 

máme v týmu jen
zkušené odborníky

 

zajistíme pronájem
krásných zámeckých prostor

 

menu vytváříme v souladu
s Vašimi představami

Vaříme s láskou,
servírujeme s vášní

Co může být krásnějšího než příprava vynikajících jídel z vybraných surovin a jejich následné servírování hostům? Milujeme naši práci a zakládáme si nejen na podávání perfektního menu, ale i na celkovém dojmu z pořádané akce. Spokojené úsměvy jsou pro nás největší odměnou.

Tým Zámeckého cateringu