Svatební den na zámku v Chlumci nad Cidlinou

Svatba v zámeckém areálu

Svatební hostina, raut, párty stan. Zajistili jsme další svatbu včetně cateringu dalším novomanželům v našem zámeckém areálu Karlova Koruna v Chlumci nad Cidlinou.

Rádi byste něco podobného? Tak se nám neváhejte ozvat.

Poptat catering

Naše nabídka dechberoucích svatebních míst nabízí mnohé. Vyberte si i vy své vysněné místo pro vaši svatbu.

2.6.2017 jsme měli obřad na Zámku Karlova Koruna a hostinu v restauraci Zámecké terasa. Vše bylo super. Dobré jídlo, milá a rychlá obsluha, vyžití pro děti v dětském koutku a velmi dobré jednání s panem Pošíkem. Mohu jen a jen doporučit.

Kloubec

Zeptejte se na cokoliv nebo rovnou poptejte catering. Budeme se vám věnovat

* *
*

Abychom Vám mohli zaslat nabídku na míru a…

urychlili komunikaci, připojte do své poptávky co nejvíce informací - předpokládaný počet hostů, místo konání události, představy o podávaném jídle a speciální přání. V co nejkratší době odpovíme detailním návrhem a v případě Vaší spokojenosti se pustíme do realizace jednoho z nejpříjemnějších zážitků v životě Vás i Vašich hostů.


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Zámecký catering s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Naše cateringové služby jsou nejlepší, protože:

 

zaručujeme gurmánský
požitek
a životní zážitek

 

máme v týmu jen
zkušené odborníky

 

zajistíme pronájem
krásných zámeckých prostor

 

menu vytváříme v souladu
s Vašimi představami

Vaříme s láskou,
servírujeme s vášní

Co může být krásnějšího než příprava vynikajících jídel z vybraných surovin a jejich následné servírování hostům? Milujeme naši práci a zakládáme si nejen na podávání perfektního menu, ale i na celkovém dojmu z pořádané akce. Spokojené úsměvy jsou pro nás největší odměnou.

Tým Zámeckého cateringu