Svatební hostina v Chlumci nad Cidlinou: Radka a Filip

Zámek s parkem a kompletní svatební catering

Pro novomanžele Krišpínovi jsme dodali parádní svatební hostinu a následný raut v naší vlastní restauraci Zámecká Terasa v Chlumci nad Cidlinou. Svatebčané využili i přilehlý park a užili si tak dle jejich slov den D se vším na jednom místě.

Rádi byste něco podobného? Tak se nám neváhejte ozvat.

Poptat catering

Toužíte po originálním místě pro vaši svatbu? V naší nabídce máte na výběr ze spousty stabeních míst, které si můžete prohlédnout. 

Dne 18.8.2017 proběhl náš den D na zámku Karlova Koruna. Hostina se odehrála v krásné restauraci Zámecká Terasa...už od zhlédnutí virtuální prohlídky jsem věděla, kde náš nejkrásnější den musí být :) Lépe jsme vybrat opravdu nemohli. Výborné jídlo, slavnostní prostředí a prostory, sympatický personál :) všem našim svatebčanům se u vás moc líbilo a o svatbě básní ještě měsíc po ní, a my si den úžasně užili, takže ještě jednou všem moc děkujeme, že nám pomohli udělat náš pohádkový den opravdu pohádkový ❤

Radka & Filip Krišpínovi

Zeptejte se na cokoliv nebo rovnou poptejte catering. Budeme se vám věnovat

* *
*

Abychom Vám mohli zaslat nabídku na míru a…

urychlili komunikaci, připojte do své poptávky co nejvíce informací - předpokládaný počet hostů, místo konání události, představy o podávaném jídle a speciální přání. V co nejkratší době odpovíme detailním návrhem a v případě Vaší spokojenosti se pustíme do realizace jednoho z nejpříjemnějších zážitků v životě Vás i Vašich hostů.


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Zámecký catering s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Naše cateringové služby jsou nejlepší, protože:

 

zaručujeme gurmánský
požitek
a životní zážitek

 

máme v týmu jen
zkušené odborníky

 

zajistíme pronájem
krásných zámeckých prostor

 

menu vytváříme v souladu
s Vašimi představami

Vaříme s láskou,
servírujeme s vášní

Co může být krásnějšího než příprava vynikajících jídel z vybraných surovin a jejich následné servírování hostům? Milujeme naši práci a zakládáme si nejen na podávání perfektního menu, ale i na celkovém dojmu z pořádané akce. Spokojené úsměvy jsou pro nás největší odměnou.

Tým Zámeckého cateringu