Svatební catering u jezera v Konětopech

Svatební catering na dechberoucím místě pro novomanžele Pecháčkovi

Moc nás těší, že jsem se mohli podílet na nádherné venkovní svatbě na jezeře Konětopy. Svatebnímu cateringu se věnujeme již od roku 2001.

Uchvátily vás fotky z tohoto speciálního místa v blízkosti Prahy? Neváhejte nás kontaktovat.

Poptat catering

Pokud byste toužili spíše po svatbě na zámku, neváhejte si prohlédnout naše osvědčená svatební místa.

Pro všechny byla svatba u jezera v Konětopech a la Mauricius výzvou. Honza se svým týmem si poradil znamenitě👌 Mohla jsem se 100% spolehnout a toho si velmi vážím. Děkuji za skvělou spolupráci a. těšíme se na další nové výzvy👍💍💖 www.svatby-party-oslavy.cz

Klára Pecháčková

Zeptejte se na cokoliv nebo rovnou poptejte catering. Budeme se vám věnovat

* *
*

Abychom Vám mohli zaslat nabídku na míru a…

urychlili komunikaci, připojte do své poptávky co nejvíce informací - předpokládaný počet hostů, místo konání události, představy o podávaném jídle a speciální přání. V co nejkratší době odpovíme detailním návrhem a v případě Vaší spokojenosti se pustíme do realizace jednoho z nejpříjemnějších zážitků v životě Vás i Vašich hostů.


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Zámecký catering s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Naše cateringové služby jsou nejlepší, protože:

 

zaručujeme gurmánský
požitek
a životní zážitek

 

máme v týmu jen
zkušené odborníky

 

zajistíme pronájem
krásných zámeckých prostor

 

menu vytváříme v souladu
s Vašimi představami

Vaříme s láskou,
servírujeme s vášní

Co může být krásnějšího než příprava vynikajících jídel z vybraných surovin a jejich následné servírování hostům? Milujeme naši práci a zakládáme si nejen na podávání perfektního menu, ale i na celkovém dojmu z pořádané akce. Spokojené úsměvy jsou pro nás největší odměnou.

Tým Zámeckého cateringu