Svatební raut na zámku Dobřenice: Kucerovi

Svatební catering na zámku Dobřenice

Dechberoucí zámek, svatební výzdoba a šťastní novomanželé. Přesně takhle vypadala svatba na zámku v Dobřenicích. Byli jsme nadšení, že manželé Kucerovi poptali naši cateringovou společnost. Velice nás těší, že manželé byli spokojeni s naším svatebním rautem.

Toužíte po podobným svatebním rautu? Neváhejte se nám ozvat a poptejte nezávazně profesionální catering na vaši svatbu.

Poptat catering

Líbil se vám catering na zámku Dobřenice? Neváhejte se podívat na další místa pro vaši svatbu. 

Zámecký catering v čele s panem Pošíkem nám připravil úžasnou svatební hostinu na zámku v Dobřenicích. Celý tým byl neuvěřitelně profesionální a nebylo nic, co by nám při hostině chybělo. Jídlo bylo perfektní, přesně podle našeho přání a vše, co jsme si vymysleli bylo splněno.

Petra Kucerova

Zeptejte se na cokoliv nebo rovnou poptejte catering. Budeme se vám věnovat

* *
*

Abychom Vám mohli zaslat nabídku na míru a…

urychlili komunikaci, připojte do své poptávky co nejvíce informací - předpokládaný počet hostů, místo konání události, představy o podávaném jídle a speciální přání. V co nejkratší době odpovíme detailním návrhem a v případě Vaší spokojenosti se pustíme do realizace jednoho z nejpříjemnějších zážitků v životě Vás i Vašich hostů.


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Zámecký catering s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Naše cateringové služby jsou nejlepší, protože:

 

zaručujeme gurmánský
požitek
a životní zážitek

 

máme v týmu jen
zkušené odborníky

 

zajistíme pronájem
krásných zámeckých prostor

 

menu vytváříme v souladu
s Vašimi představami

Vaříme s láskou,
servírujeme s vášní

Co může být krásnějšího než příprava vynikajících jídel z vybraných surovin a jejich následné servírování hostům? Milujeme naši práci a zakládáme si nejen na podávání perfektního menu, ale i na celkovém dojmu z pořádané akce. Spokojené úsměvy jsou pro nás největší odměnou.

Tým Zámeckého cateringu