Zajištění cateringu na svatební raut v Chlumci nad Cidlinou

Svatební raut v hotelu Grand

Hotel Grand v Chlumci nad Cidlinou nabízí nadstandartní gastronomické služby a kapacita střídá nespočet možností využití. Jedná se o ideální místo pro váš den D –⁠ vaši svatbu. Manželé Mauxovi poptali naši společnost na catering na svatbu. Zajistili jsme kompletní svatební catering a lokaci. Těší nás, že manželé byli spokojeni. Svatební raut proběhl na jedničku.

Neváhejte se nám ozvat a poptejte nezávazně profesinální catering na vaši svatbu.

Poptat catering

Prohlédněte si další svatební místa, které jsou pro konání vaší svatby skvělým řešením.

Rádi bychom moc poděkovali panu Janu Pošíkovi, majiteli hotelu Grand v Chlumci nad Cidlinou, jakož i veškerému personálu, který připravoval naši svatbu konanou dne 25. 6. 2022. Děkujeme za perfektní přístup usměvavé obsluhy stejně tak za splnění všech našich přání a požadavků, které jsme na pana Pošíka měli. Skvělá moderní kuchyně naprosto předčila veškerá naše očekávání, vše bylo velmi chutné a lahodné a kuchařům patří náš obdiv a dík. Ještě jednou moc děkujeme za krásné zakončení svatebního dne a určitě všem hotel Grand doporučujeme.

Blanka Mauxová

Zeptejte se na cokoliv nebo rovnou poptejte catering. Budeme se vám věnovat

* *
*

Abychom Vám mohli zaslat nabídku na míru a…

urychlili komunikaci, připojte do své poptávky co nejvíce informací - předpokládaný počet hostů, místo konání události, představy o podávaném jídle a speciální přání. V co nejkratší době odpovíme detailním návrhem a v případě Vaší spokojenosti se pustíme do realizace jednoho z nejpříjemnějších zážitků v životě Vás i Vašich hostů.


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Zámecký catering s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Naše cateringové služby jsou nejlepší, protože:

 

zaručujeme gurmánský
požitek
a životní zážitek

 

máme v týmu jen
zkušené odborníky

 

zajistíme pronájem
krásných zámeckých prostor

 

menu vytváříme v souladu
s Vašimi představami

Vaříme s láskou,
servírujeme s vášní

Co může být krásnějšího než příprava vynikajících jídel z vybraných surovin a jejich následné servírování hostům? Milujeme naši práci a zakládáme si nejen na podávání perfektního menu, ale i na celkovém dojmu z pořádané akce. Spokojené úsměvy jsou pro nás největší odměnou.

Tým Zámeckého cateringu