Catering na Memoriál Oktaviána Kinského na zámku Karlova Koruna

Společnost Kinský dal Borgo a.s. nás oslovila s tím, že od nás chtějí zajistit kompletní dodávku ceteringu na jejich víkendovou akci Memoríál Oktaviána Kinského. Celá událost probíhala v prostorách zámku Karlova Koruna v Chlumci nad Cidlinou.

Rádi byste něco podobného na Vaši akci? Tak se nám neváhejte ozvat.

Poptat catering

Svatba probíhala na zmíněném zámku Karlova Koruna. Podívejte se na další místa pro vaši svatbu z naší nabídky.

Už po druhé jsme věřili pana Pošíka se zajištění kompletní gastro nabídka během naše říjnoví víkend „Oktavian Kinský Memorial“ a opět překročil naše očekávání. nedokážu si představit ochotnější a spolehlivější partner pro tuto akce, která je jedna z našich nejdůležitější. Mohu říct že také díky Zámecký Catering jsme výrazně zvýšily kvalitu a úroveň naši galavečeře.

Francesco Kinsky dal Borgo

Zeptejte se na cokoliv nebo rovnou poptejte catering. Budeme se vám věnovat

* *
*

Abychom Vám mohli zaslat nabídku na míru a…

urychlili komunikaci, připojte do své poptávky co nejvíce informací - předpokládaný počet hostů, místo konání události, představy o podávaném jídle a speciální přání. V co nejkratší době odpovíme detailním návrhem a v případě Vaší spokojenosti se pustíme do realizace jednoho z nejpříjemnějších zážitků v životě Vás i Vašich hostů.


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Zámecký catering s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Naše cateringové služby jsou nejlepší, protože:

 

zaručujeme gurmánský
požitek
a životní zážitek

 

máme v týmu jen
zkušené odborníky

 

zajistíme pronájem
krásných zámeckých prostor

 

menu vytváříme v souladu
s Vašimi představami

Vaříme s láskou,
servírujeme s vášní

Co může být krásnějšího než příprava vynikajících jídel z vybraných surovin a jejich následné servírování hostům? Milujeme naši práci a zakládáme si nejen na podávání perfektního menu, ale i na celkovém dojmu z pořádané akce. Spokojené úsměvy jsou pro nás největší odměnou.

Tým Zámeckého cateringu