Catering na svatbu v Chlumci nad Cidlinou: manželé Málkovi

Svatební catering ušitý na míru

Manželé Málkovi se rozhodli pro naši restauraci Zámecká terasa přímo v areálu zámku Karlova Koruna v Chlumci nad Cidlinou. Díky tomu mohli strávit celý den prakticky na jednom místě a užít si naplno svatební večeři a následný svatební raut. Celý catering na jejich svatbu jsme doslova šili na míru dle požadavků klientů.

Rádi byste podobný catering na svatbu s kompletním servisem? Tak se nám neváhejte ozvat.

Poptat catering

Svatební catering zajistíme i na dalších místech. Podívejte se na nabídku oblíbených míst pro vaši svatbu. 

Dobrý den pane Pošíku, 21. 7. 2018 jsme měli svatbu na zámku Karlova Koruna a svatební hostinu v restauraci Zámecká Terasa. Chtěli bychom tímto poděkovat Vám a celému personálu za skvěle připravenou hostinu „ušitou na míru.“ Vše bylo z našeho pohledu perfektní. Večeře i raut byli dokonalé a personál velmi profesionální. Velkou výhodou je určitě umístění restaurace přímo v zámeckém parku, což dodalo hostině to správné kouzlo. Chtěli bychom poděkovat jak Vám, tak celému personálu za krásný zážitek (i gastronomický). Pokud někdo přemýšlí, kde hostinu udělat, tak Zámeckou Terasu můžeme jen doporučit.

Ještě jednou moc děkujeme
manželé Málkovi

Zeptejte se na cokoliv nebo rovnou poptejte catering. Budeme se vám věnovat

* *
*

Abychom Vám mohli zaslat nabídku na míru a…

urychlili komunikaci, připojte do své poptávky co nejvíce informací - předpokládaný počet hostů, místo konání události, představy o podávaném jídle a speciální přání. V co nejkratší době odpovíme detailním návrhem a v případě Vaší spokojenosti se pustíme do realizace jednoho z nejpříjemnějších zážitků v životě Vás i Vašich hostů.


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Zámecký catering s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Naše cateringové služby jsou nejlepší, protože:

 

zaručujeme gurmánský
požitek
a životní zážitek

 

máme v týmu jen
zkušené odborníky

 

zajistíme pronájem
krásných zámeckých prostor

 

menu vytváříme v souladu
s Vašimi představami

Vaříme s láskou,
servírujeme s vášní

Co může být krásnějšího než příprava vynikajících jídel z vybraných surovin a jejich následné servírování hostům? Milujeme naši práci a zakládáme si nejen na podávání perfektního menu, ale i na celkovém dojmu z pořádané akce. Spokojené úsměvy jsou pro nás největší odměnou.

Tým Zámeckého cateringu