Obřad i svatba na zámku v Chlumci nad Cidlinou: Koubkovi

Svatební hostinu můžete poskládat z našich balíčků

Pro manželé Koubkovi jsme pořádali další z našich svatebních hostin v naší restauraci Zámecká Terasa v Chlumci nad Cidlinou. Spokojenost zákazníků s naším nejen svatebním cateringem je pro nás prioritou. Pro tvorbu menu našich svatebních hostin jsme zde použili osvědčené balíčky, ze kterých lze celou svatební hostinu, raut a veškeré občerstvení na vaši svatbu poskládat. 

Líbila by se vám taková svatba? Napište nám.

Poptat catering

Svatební hostinu pořádáme i na dalších místech. Z našeho seznamu svatebních lokací si vyberete své ideální místo.

2. června 2018 jsme měli svatbu na zámku Karlova Koruna a hned poté hostinu v restauraci Zámecká Terasa. Komunikace s panem Pošíkem během příprav svatební hostiny probíhala na jedničku. Bylo možné stále upravovat a dolaďovat potřebné detaily. Jídlo bylo vynikající i vzhled a způsob servírování oběda, rautu byl na vysoké úrovni. Obsluha byla velmi milá a ochotná. Dalším plusem jsou nabízené balíčky. Využili jsme balíček neomezených nealkoholických nápojů, a všem bychom vřele doporučili. Výborné byly i nabízené domácí limonády v rámci tohoto balíčku. Chtěli bychom tedy ještě jednou panu Pošíkovi i celému personálu poděkovat za nezapomenutelný zážitek. Svatební hosté i my jsme byli nadmíru spokojeni a můžeme tedy restauraci Zámecká terasa doporučit.

S pozdravem
Zuzka a David

Zeptejte se na cokoliv nebo rovnou poptejte catering. Budeme se vám věnovat

* *
*

Abychom Vám mohli zaslat nabídku na míru a…

urychlili komunikaci, připojte do své poptávky co nejvíce informací - předpokládaný počet hostů, místo konání události, představy o podávaném jídle a speciální přání. V co nejkratší době odpovíme detailním návrhem a v případě Vaší spokojenosti se pustíme do realizace jednoho z nejpříjemnějších zážitků v životě Vás i Vašich hostů.


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Zámecký catering s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Naše cateringové služby jsou nejlepší, protože:

 

zaručujeme gurmánský
požitek
a životní zážitek

 

máme v týmu jen
zkušené odborníky

 

zajistíme pronájem
krásných zámeckých prostor

 

menu vytváříme v souladu
s Vašimi představami

Vaříme s láskou,
servírujeme s vášní

Co může být krásnějšího než příprava vynikajících jídel z vybraných surovin a jejich následné servírování hostům? Milujeme naši práci a zakládáme si nejen na podávání perfektního menu, ale i na celkovém dojmu z pořádané akce. Spokojené úsměvy jsou pro nás největší odměnou.

Tým Zámeckého cateringu