Svatba na zámku v Chlumci nad Cidlinou: Nilssonovi

Svatební obřad, hostina i oslava na jednom místě

Pro manželé Nilssonovi jsme chystali další svatbu na zámku v Chlumci nad Cidlinou. Tato svatba byla jedinečná tím, že zde bylo i plno zahraničních hostů, se kterými si personál servírující catering na této svatbě hravě poradil. Manželé v areálu zámku strávili celý den, od obřadu přes svatební hostinu, focení svatebních portrétů až po večerní oslavu a zábavu. Jsme rádi, že jsme mohli být součástí tohoto krásného dne a jsme rádi, že jsme společně dokázali zajistit pěkný zážitek ze svatby všem zúčastněným.

Líbila by se vám taková svatba? Napište nám.

Poptat catering

Zmíněná svatba se konala na zámku v Chlumci nad Cidlinou. Prohlédněte si i jiné lokace, které jsou skvělou příležitostí pro uskutečnění vašeho dne.

Moc Vám děkujeme za spolupráci, všechno bylo skvělé. Hosté si nemohli vynachválit jídlo, personál byl moc milý a ochotný, výhodou byla jazyková vybavenost pro zahraniční hosty. Určitě bych jenom doporučila. Byli jsme moc rádi, že jsme mohli mít obřad, hostinu i následnou oslavu na jednom místě. Určitě rádi využijeme nabídku obědu u Vás, moc děkujeme :)

S pozdravem,
Pavla a Anton Nilsson

Zeptejte se na cokoliv nebo rovnou poptejte catering. Budeme se vám věnovat

* *
*

Abychom Vám mohli zaslat nabídku na míru a…

urychlili komunikaci, připojte do své poptávky co nejvíce informací - předpokládaný počet hostů, místo konání události, představy o podávaném jídle a speciální přání. V co nejkratší době odpovíme detailním návrhem a v případě Vaší spokojenosti se pustíme do realizace jednoho z nejpříjemnějších zážitků v životě Vás i Vašich hostů.


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Zámecký catering s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Naše cateringové služby jsou nejlepší, protože:

 

zaručujeme gurmánský
požitek
a životní zážitek

 

máme v týmu jen
zkušené odborníky

 

zajistíme pronájem
krásných zámeckých prostor

 

menu vytváříme v souladu
s Vašimi představami

Vaříme s láskou,
servírujeme s vášní

Co může být krásnějšího než příprava vynikajících jídel z vybraných surovin a jejich následné servírování hostům? Milujeme naši práci a zakládáme si nejen na podávání perfektního menu, ale i na celkovém dojmu z pořádané akce. Spokojené úsměvy jsou pro nás největší odměnou.

Tým Zámeckého cateringu