Svatba na zámku v Chlumci nad Cidlinou: Nilssonovi

Svatební obřad, hostina i oslava na jednom místě

Pro manželé Nilssonovi jsme chystali další svatbu na zámku v Chlumci nad Cidlinou. Tato svatba byla jedinečná tím, že zde bylo i plno zahraničních hostů, se kterými si personál servírující catering na této svatbě hravě poradil. Manželé v areálu zámku strávili celý den, od obřadu přes svatební hostinu, focení svatebních portrétů až po večerní oslavu a zábavu. Jsme rádi, že jsme mohli být součástí tohoto krásného dne a jsme rádi, že jsme společně dokázali zajistit pěkný zážitek ze svatby všem zúčastněným.

Líbila by se vám taková svatba? Napište nám.

Poptat catering

Moc Vám děkujeme za spolupráci, všechno bylo skvělé. Hosté si nemohli vynachválit jídlo, personál byl moc milý a ochotný, výhodou byla jazyková vybavenost pro zahraniční hosty. Určitě bych jenom doporučila. Byli jsme moc rádi, že jsme mohli mít obřad, hostinu i následnou oslavu na jednom místě. Určitě rádi využijeme nabídku obědu u Vás, moc děkujeme :)

S pozdravem,
Pavla a Anton Nilsson

Zeptejte se na cokoliv nebo rovnou poptejte catering. Budeme se vám věnovat

* *
*

Abychom Vám mohli zaslat nabídku na míru a…

urychlili komunikaci, připojte do své poptávky co nejvíce informací - předpokládaný počet hostů, místo konání události, představy o podávaném jídle a speciální přání. V co nejkratší době odpovíme detailním návrhem a v případě Vaší spokojenosti se pustíme do realizace jednoho z nejpříjemnějších zážitků v životě Vás i Vašich hostů.


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Zámecký catering s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Naše cateringové služby jsou nejlepší, protože:

 

zaručujeme gurmánský
požitek
a životní zážitek

 

máme v týmu jen
zkušené odborníky

 

zajistíme pronájem
krásných zámeckých prostor

 

menu vytváříme v souladu
s Vašimi představami

Vaříme s láskou,
servírujeme s vášní

Co může být krásnějšího než příprava vynikajících jídel z vybraných surovin a jejich následné servírování hostům? Milujeme naši práci a zakládáme si nejen na podávání perfektního menu, ale i na celkovém dojmu z pořádané akce. Spokojené úsměvy jsou pro nás největší odměnou.

Tým Zámeckého cateringu