Zajištění cateringu na akci v Bačalském mlýně

Náš catering s ochotnou obsluhou

Náš tým se o účastníky akcí, na které dodáváme catering, stará s úsměvem a zde to nebylo jinak. Na tuto akci v Bačalském mlýně jsme dodali kompletní catering na míru. Spokojení zákazníci jsou pro nás důležití, proto jsme rádi, když naše služby oceňují pěknými recenzemi na skvělé jídlo a pití, ale i profesionální obsluhu. 

Pořádáte narozeninovou oslavu nebo vánoční večírek? Poptejte nás.

Poptat catering

Catering pro vás zajistíme i na jiných místech dle přání. Neváhejte se podívat na naši nabídku svatebních lokací.

Chtěla jsem Vám ještě takto dodatečně poděkovat za perfektní catering a ochotnou obsluhu s úsměvem po celou dobu akce. Jídlo bylo skvělé, limonády také ;)

Moc děkujeme!
Věra Čadová

Zeptejte se na cokoliv nebo rovnou poptejte catering. Budeme se vám věnovat

* *
*

Abychom Vám mohli zaslat nabídku na míru a…

urychlili komunikaci, připojte do své poptávky co nejvíce informací - předpokládaný počet hostů, místo konání události, představy o podávaném jídle a speciální přání. V co nejkratší době odpovíme detailním návrhem a v případě Vaší spokojenosti se pustíme do realizace jednoho z nejpříjemnějších zážitků v životě Vás i Vašich hostů.


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Zámecký catering s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Naše cateringové služby jsou nejlepší, protože:

 

zaručujeme gurmánský
požitek
a životní zážitek

 

máme v týmu jen
zkušené odborníky

 

zajistíme pronájem
krásných zámeckých prostor

 

menu vytváříme v souladu
s Vašimi představami

Vaříme s láskou,
servírujeme s vášní

Co může být krásnějšího než příprava vynikajících jídel z vybraných surovin a jejich následné servírování hostům? Milujeme naši práci a zakládáme si nejen na podávání perfektního menu, ale i na celkovém dojmu z pořádané akce. Spokojené úsměvy jsou pro nás největší odměnou.

Tým Zámeckého cateringu