Zajištění oslavy narozenin v obci Klamoš

Ani oslava narozenin není žádný problém

Catering na oslavu narozenin jsme přivezli přímo do bydliště zákazníka. Přichystali jsme párty stan s posezením a postarali jsme se o to, aby s tím oslavenec měl co nejméně práce včetně úklidu po skončení oslavy.

Poptat catering

Pokud toužíte po nezapomenutelném zážitku na krásném místě, prohlédněte si následující lokace, ze kterých můžete vybírat.

Dobrý den, na jaře jste nám zajišťovali oslavu narozenin formou cateringu. Oslava narozenin se konala doma na zahradě a zúčastnilo se téměř devadesát hostů. Chtěla bych poděkovat za vstřícný přístup ze strany pana Pošíka, vyhověl všem našim požadavkům. Chtěla bych zejména pochválit jídlo, bylo opravdu bezkonkurenční a všem moc chutnalo. Obsluha byla dobrá. Takže na závěr: vše perfektně zorganizované, nemuseli jsme se o nic starat, po akci perfektně uklizeno. Každému služby pana Pošíka mohu doporučit.

S pozdravem
Ilona Křováková, Klamoš

Zeptejte se na cokoliv nebo rovnou poptejte catering. Budeme se vám věnovat

* *
*

Abychom Vám mohli zaslat nabídku na míru a…

urychlili komunikaci, připojte do své poptávky co nejvíce informací - předpokládaný počet hostů, místo konání události, představy o podávaném jídle a speciální přání. V co nejkratší době odpovíme detailním návrhem a v případě Vaší spokojenosti se pustíme do realizace jednoho z nejpříjemnějších zážitků v životě Vás i Vašich hostů.


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Zámecký catering s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Naše cateringové služby jsou nejlepší, protože:

 

zaručujeme gurmánský
požitek
a životní zážitek

 

máme v týmu jen
zkušené odborníky

 

zajistíme pronájem
krásných zámeckých prostor

 

menu vytváříme v souladu
s Vašimi představami

Vaříme s láskou,
servírujeme s vášní

Co může být krásnějšího než příprava vynikajících jídel z vybraných surovin a jejich následné servírování hostům? Milujeme naši práci a zakládáme si nejen na podávání perfektního menu, ale i na celkovém dojmu z pořádané akce. Spokojené úsměvy jsou pro nás největší odměnou.

Tým Zámeckého cateringu