Svatební hostina v Dobřenicích: Tereza a Martin Prokopovi

Dobřenice a náš catering na svatbu

Další svatbu jsme zajišťovali kompletně v Dobřenicích. Příprava svatební tabule ale i večerního rautu proběhla bez problému.

Poptat catering

Naše nabídka nabízí spoustu dalčích a jedinečných míst pro vaši svatbu. Vyberte si i vy to svoje.

Dobrý den, moc Vám děkuje za skvěle zvládnutý catering. Jídlo bylo moc dobré, snad jen u předkrmu (carpaccio), bychom uvítali nahrazení rohlíku bagetkou – vypadalo by to lépe. Zbytek menu byl v naprostém pořádku a velmi nám chutnal. Perfektní byla rovněž kýta a večerní raut, který sklidil velký úspěch.Co se týče obsluhy, bylo vše také skvělé - personál měl roznášení dobře zorganizované a nevznikaly delší prodlevy, snad jen na kávu se čekalo déle. Oceňujeme i profesionální zvládnutí servírování obědového menu, které bylo přesně dle etikety.Celkově jsme tedy byli velice spokojení, vše vyšlo dle našich představ a rozhodně můžeme catering doporučit.

S pozdravem
Tereza a Martin Prokopovi

Zeptejte se na cokoliv nebo rovnou poptejte catering. Budeme se vám věnovat

* *
*

Abychom Vám mohli zaslat nabídku na míru a…

urychlili komunikaci, připojte do své poptávky co nejvíce informací - předpokládaný počet hostů, místo konání události, představy o podávaném jídle a speciální přání. V co nejkratší době odpovíme detailním návrhem a v případě Vaší spokojenosti se pustíme do realizace jednoho z nejpříjemnějších zážitků v životě Vás i Vašich hostů.


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Zámecký catering s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Naše cateringové služby jsou nejlepší, protože:

 

zaručujeme gurmánský
požitek
a životní zážitek

 

máme v týmu jen
zkušené odborníky

 

zajistíme pronájem
krásných zámeckých prostor

 

menu vytváříme v souladu
s Vašimi představami

Vaříme s láskou,
servírujeme s vášní

Co může být krásnějšího než příprava vynikajících jídel z vybraných surovin a jejich následné servírování hostům? Milujeme naši práci a zakládáme si nejen na podávání perfektního menu, ale i na celkovém dojmu z pořádané akce. Spokojené úsměvy jsou pro nás největší odměnou.

Tým Zámeckého cateringu