Svatba na zámku v Chlumci nad Cidlinou: Matušicovi

Svatba na zámku s naším cateringem

Catering na svatbu jsme pro novomanžele Matušicovi uspořádali v našem prostorném party stanu přímo v areálu zámku v Chlumci nad Cidlinou. Svatební hostina i raut se povedly na jedničku a jsme rádi, že nás manželé odměnili pozotivní recenzi. Bylo nám ctí.

Neváhejte se nám ozvat. Pošlete nezávaznou poptávku na catering nejen na svatbu a uvidíme, co se dá dělat.

Poptat catering

Svatbu jsme uspořádali na výše zmíněném zámku v Chlumci nad Cidlinou. Naše nabídka však nabízí i jiná místa pro váš svatební den, neváhejte se podívat.

Zámecký catering můžeme na svatbu 100% doporučit. Pro pana Pošíka není nic problém, celý jeho tým byli profíci , milá obsluha se o nás starala až do rána. Jídlo perfektní, vše podle našich představ.

Moc děkujeme za náš krásný svatební den
I+F Matušicovi

Zeptejte se na cokoliv nebo rovnou poptejte catering. Budeme se vám věnovat

* *
*

Abychom Vám mohli zaslat nabídku na míru a…

urychlili komunikaci, připojte do své poptávky co nejvíce informací - předpokládaný počet hostů, místo konání události, představy o podávaném jídle a speciální přání. V co nejkratší době odpovíme detailním návrhem a v případě Vaší spokojenosti se pustíme do realizace jednoho z nejpříjemnějších zážitků v životě Vás i Vašich hostů.


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Zámecký catering s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Naše cateringové služby jsou nejlepší, protože:

 

zaručujeme gurmánský
požitek
a životní zážitek

 

máme v týmu jen
zkušené odborníky

 

zajistíme pronájem
krásných zámeckých prostor

 

menu vytváříme v souladu
s Vašimi představami

Vaříme s láskou,
servírujeme s vášní

Co může být krásnějšího než příprava vynikajících jídel z vybraných surovin a jejich následné servírování hostům? Milujeme naši práci a zakládáme si nejen na podávání perfektního menu, ale i na celkovém dojmu z pořádané akce. Spokojené úsměvy jsou pro nás největší odměnou.

Tým Zámeckého cateringu