Zámek Dobřenice a náš catering na svatbu: Dymákovi

Svatební catering pro nás není jenom jídlo

Pro manželé Dymákovi jsme na jejich svatbě na zámku v Dobřenicích zařídili především svatební hostinu a později také večerní svatební raut. Těší nás, že novomanželé byli spokojení nejen s naším jídlem, ale i s profesionalitou členů celého našeho týmu. Catering totiž není jenom jídlo, catering, a to nejen ten svatební, je především komplexní gastronomický zážitek, kterého je profesionální servis součástí.

Rádi byste měli také profesionálního dodavatele cateringu na vaší svatbě nebo akci? Napište nám.

Poptat catering

Pokud byste si přáli jiné místo pro vaši svatbu, neváhejte si prohlédnou další svatební místa z naší nabídky.

Dobrý den pane Pošíku, hodnocení naší svatby je velmi pozitivní tj. na výbornou. Podle ohlasů svatebčanů se svatební hostina a celková organizace vydařila. Jídlo bylo velmi chutné a to jak oběd, tak i raut. Velmi kladně hodnotíme Váš profesionální přístup a chování personálu (vystupování, oděv, úsměv a ochota). K organizaci snad jen maličkost a to, že bude dobré se zaměřit na pohoštění před svatbou při přípravě nevěsty a ženicha v prostorách zámeckých pokojů ( snoubenci, rodiče, kadeřnice aj.)

S přáním pěkného dne
Nikola a Jiří Dymákovi

Zeptejte se na cokoliv nebo rovnou poptejte catering. Budeme se vám věnovat

* *
*

Abychom Vám mohli zaslat nabídku na míru a…

urychlili komunikaci, připojte do své poptávky co nejvíce informací - předpokládaný počet hostů, místo konání události, představy o podávaném jídle a speciální přání. V co nejkratší době odpovíme detailním návrhem a v případě Vaší spokojenosti se pustíme do realizace jednoho z nejpříjemnějších zážitků v životě Vás i Vašich hostů.


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Zámecký catering s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Naše cateringové služby jsou nejlepší, protože:

 

zaručujeme gurmánský
požitek
a životní zážitek

 

máme v týmu jen
zkušené odborníky

 

zajistíme pronájem
krásných zámeckých prostor

 

menu vytváříme v souladu
s Vašimi představami

Vaříme s láskou,
servírujeme s vášní

Co může být krásnějšího než příprava vynikajících jídel z vybraných surovin a jejich následné servírování hostům? Milujeme naši práci a zakládáme si nejen na podávání perfektního menu, ale i na celkovém dojmu z pořádané akce. Spokojené úsměvy jsou pro nás největší odměnou.

Tým Zámeckého cateringu