Svatba na zámku v Dobřenicích: Šimákovi

Svatební obřad, hostina, fotografie i oslava na jednom místě

Manželé Šimákovi si pro svůj den D vybrali zámek v Dobřenicích, kde jsme jim zajistili kompletní catering na jejich svatbu. Kromě svatební hostiny jsme zajistili i večerní raut na oslavě. To vše v koordinaci s požadavky manželů Šimákových, kteří si svatbu na zámku v Dobřenicích dle svých slov opravdu užili. Jsme rádi, že jsme toho mohli být součástí.

Rádi byste podobnou svatbu? Napište nám.

Poptat catering

Pokud toužíte po jiném místě pro vaši svatbu, neváhejte se podívat na nabídku našich svatebních lokací.

Naprostá dokonalost!!! Děkujeme celému kolektivu Zámeckého cateringu pod vedením p. Pošíka za jedinečný gastronomický zážitek. ❤️ Náš svatební den jsme si užili i díky vašim skvělým službám, které nás po celou dobu provázely již od uvítacího občerstvení přes svatební menu až po večerní raut! Za nás ale i z řad našich hostů (100%) naprostá spokojenost, doporučujeme!

7.9.2018 Zámek Dobřenice
Martin a Dominika Šimákovi

Zeptejte se na cokoliv nebo rovnou poptejte catering. Budeme se vám věnovat

* *
*

Abychom Vám mohli zaslat nabídku na míru a…

urychlili komunikaci, připojte do své poptávky co nejvíce informací - předpokládaný počet hostů, místo konání události, představy o podávaném jídle a speciální přání. V co nejkratší době odpovíme detailním návrhem a v případě Vaší spokojenosti se pustíme do realizace jednoho z nejpříjemnějších zážitků v životě Vás i Vašich hostů.


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Zámecký catering s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Naše cateringové služby jsou nejlepší, protože:

 

zaručujeme gurmánský
požitek
a životní zážitek

 

máme v týmu jen
zkušené odborníky

 

zajistíme pronájem
krásných zámeckých prostor

 

menu vytváříme v souladu
s Vašimi představami

Vaříme s láskou,
servírujeme s vášní

Co může být krásnějšího než příprava vynikajících jídel z vybraných surovin a jejich následné servírování hostům? Milujeme naši práci a zakládáme si nejen na podávání perfektního menu, ale i na celkovém dojmu z pořádané akce. Spokojené úsměvy jsou pro nás největší odměnou.

Tým Zámeckého cateringu