Svatba na zámku v Hrádku u Nechanic: Dvořákovi

Přístřešek a k tomu skvělý catering na svatbu na zámku

Manželé Dvořákovi se rozhodli pro svatbu na zámku v Hrádku u Nechanic, kde jsme jim zajistili kompletní catering na jejich svatbu. Party stan jsme postavili v těsné blízkosti zámku, přidali jsme k tomu skvělé jídlo a pití na svatební hostinu i pozdější večerní raut na oslavě.  Prostě jsme nic nenechali náhodě, jak je naším zvykem a byl z toho i s naší pomocí další krásný svatební den.

Rádi byste podobnou svatbu? Napište nám.

Poptat catering

Svatba probíhala na zámku Hrádek u Nechanic. Prohlédněte si i jiná místa pro vaši svatbu v naší nabídce svatebních lokací.

Naše svatba se konala v loni 7. 7. 2017. Bylo to naprosto úžasné ❤. Děkujeme nejen zámku Hrádek u Nechanic, že znovu obnovil konání svateb, ale i zámeckému cateringu za kompletní servis během celého dne až do pozdních hodin. Párty stan u zámku byla naše nejlepší volba ❤❤❤❤❤

Moooooc děkujeme
Dvořákovi

Zeptejte se na cokoliv nebo rovnou poptejte catering. Budeme se vám věnovat

* *
*

Abychom Vám mohli zaslat nabídku na míru a…

urychlili komunikaci, připojte do své poptávky co nejvíce informací - předpokládaný počet hostů, místo konání události, představy o podávaném jídle a speciální přání. V co nejkratší době odpovíme detailním návrhem a v případě Vaší spokojenosti se pustíme do realizace jednoho z nejpříjemnějších zážitků v životě Vás i Vašich hostů.


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Zámecký catering s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Naše cateringové služby jsou nejlepší, protože:

 

zaručujeme gurmánský
požitek
a životní zážitek

 

máme v týmu jen
zkušené odborníky

 

zajistíme pronájem
krásných zámeckých prostor

 

menu vytváříme v souladu
s Vašimi představami

Vaříme s láskou,
servírujeme s vášní

Co může být krásnějšího než příprava vynikajících jídel z vybraných surovin a jejich následné servírování hostům? Milujeme naši práci a zakládáme si nejen na podávání perfektního menu, ale i na celkovém dojmu z pořádané akce. Spokojené úsměvy jsou pro nás největší odměnou.

Tým Zámeckého cateringu