Svatební hostina v Chlumci nad Cidlinou: manželé Růžičkovi

Dobré jídlo a profesionální obsluha je základ úspěchu

Pro manželé Růžičkovi jsme uspořádali svatbu v naší restauraci Zámecká terasa, která se nachází přímo v zámeckém areálu v Chlumci nad Cidlinou. Na jejich svatební hostině nechybělo spoustu dobrého jídla a pití. Jako vždycky byl celý svatební catering laděn na míru našim zákazníkům, protože spokojenost zákazníka je pro nás prioritou.

Je vaším snem mít svatbu na zámku s profesionálním cateringem? Neváhejte se nám ozvat.

Poptat catering

Váš jedinečný den uspořádáme kdekoliv. Vybere si z našeho seznamu svatebních lokací to nejhezčí místo pro tuto událost. 

Dobrý den, chceme Vám velmi poděkovat, vše se nám líbilo, se vším jsme byli spokojeni. I hosté si vše velmi chválili. Jídlo bylo skvělé a bylo ho opravdu hodně. :)

S pozdravem
J. Růžička

Zeptejte se na cokoliv nebo rovnou poptejte catering. Budeme se vám věnovat

* *
*

Abychom Vám mohli zaslat nabídku na míru a…

urychlili komunikaci, připojte do své poptávky co nejvíce informací - předpokládaný počet hostů, místo konání události, představy o podávaném jídle a speciální přání. V co nejkratší době odpovíme detailním návrhem a v případě Vaší spokojenosti se pustíme do realizace jednoho z nejpříjemnějších zážitků v životě Vás i Vašich hostů.


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Zámecký catering s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Naše cateringové služby jsou nejlepší, protože:

 

zaručujeme gurmánský
požitek
a životní zážitek

 

máme v týmu jen
zkušené odborníky

 

zajistíme pronájem
krásných zámeckých prostor

 

menu vytváříme v souladu
s Vašimi představami

Vaříme s láskou,
servírujeme s vášní

Co může být krásnějšího než příprava vynikajících jídel z vybraných surovin a jejich následné servírování hostům? Milujeme naši práci a zakládáme si nejen na podávání perfektního menu, ale i na celkovém dojmu z pořádané akce. Spokojené úsměvy jsou pro nás největší odměnou.

Tým Zámeckého cateringu