Catering na svatbu na zámku: Bodečkovi

Svatba na zámku v Chlumci nad Cidlinou a náš catering

Je libo velký párty stan na svatbu? Přidejte k tomu svatbu na zámku v Chlumci nad Cidlinou, náš profesionální personál a svatební catering od naší společnosti a nemůžete šlápnout vedle stejně jako novomanželé Bodečkovi. Ti si nás totiž vybrali na svoji svatební hostinu a svatební raut. Svatba se konala právě v Chlumci nad Cidlinou a k dispozici jsme poskytli párty stan, ve kterém se celé cateringové zázemí pro svatebčany nacházelo.

Máte zájem o něco podobného? Neváhejte se nám ozvat a poptejte nezávazně profesinální catering na vaši svatbu.

Poptat catering

Pokud pro vás není svatba na zámku to pravé, neváhejte se podívat na naši nabídku dalších svatebních míst, které jsou pro vás k dispozici.

Dobrý den, pane Pošíku, rádi bychom Vám s manželem poděkovali za výbornou organizaci a uspořádání naší svatby v Párty Stanu! Díky práci Vaší a Vašeho kolektivu byl náš svatební den úžasný! Jídlo po celý den bylo skutečně výborné a rozmanité. Pokud je možno umístit na některé internetové stránky kladnou recenzi, velmi rádi tak učiníme. Dodáváme, že Vaše zástupkyně i zaměstnanci byli nesmírně vstřícní, milí a naprosto profesionální - z Vaší strany bylo vše precizní!

Děkujeme Vám moc.
Jana a Milan Bodečkovi

Zeptejte se na cokoliv nebo rovnou poptejte catering. Budeme se vám věnovat

* *
*

Abychom Vám mohli zaslat nabídku na míru a…

urychlili komunikaci, připojte do své poptávky co nejvíce informací - předpokládaný počet hostů, místo konání události, představy o podávaném jídle a speciální přání. V co nejkratší době odpovíme detailním návrhem a v případě Vaší spokojenosti se pustíme do realizace jednoho z nejpříjemnějších zážitků v životě Vás i Vašich hostů.


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Zámecký catering s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Naše cateringové služby jsou nejlepší, protože:

 

zaručujeme gurmánský
požitek
a životní zážitek

 

máme v týmu jen
zkušené odborníky

 

zajistíme pronájem
krásných zámeckých prostor

 

menu vytváříme v souladu
s Vašimi představami

Vaříme s láskou,
servírujeme s vášní

Co může být krásnějšího než příprava vynikajících jídel z vybraných surovin a jejich následné servírování hostům? Milujeme naši práci a zakládáme si nejen na podávání perfektního menu, ale i na celkovém dojmu z pořádané akce. Spokojené úsměvy jsou pro nás největší odměnou.

Tým Zámeckého cateringu