Catering na svatbu na zámku: Bodečkovi

Svatba na zámku v Chlumci nad Cidlinou a náš catering

Je libo velký párty stan na svatbu? Přidejte k tomu svatbu na zámku v Chlumci nad Cidlinou, náš profesionální personál a svatební catering od naší společnosti a nemůžete šlápnout vedle stejně jako novomanželé Bodečkovi. Ti si nás totiž vybrali na svoji svatební hostinu a svatební raut. Svatba se konala právě v Chlumci nad Cidlinou a k dispozici jsme poskytli párty stan, ve kterém se celé cateringové zázemí pro svatebčany nacházelo.

Máte zájem o něco podobného? Neváhejte se nám ozvat a poptejte nezávazně profesinální catering na vaši svatbu.

Poptat catering

Dobrý den, pane Pošíku, rádi bychom Vám s manželem poděkovali za výbornou organizaci a uspořádání naší svatby v Párty Stanu! Díky práci Vaší a Vašeho kolektivu byl náš svatební den úžasný! Jídlo po celý den bylo skutečně výborné a rozmanité. Pokud je možno umístit na některé internetové stránky kladnou recenzi, velmi rádi tak učiníme. Dodáváme, že Vaše zástupkyně i zaměstnanci byli nesmírně vstřícní, milí a naprosto profesionální - z Vaší strany bylo vše precizní!

Děkujeme Vám moc.
Jana a Milan Bodečkovi

Zeptejte se na cokoliv nebo rovnou poptejte catering. Budeme se vám věnovat

* *
*

Abychom Vám mohli zaslat nabídku na míru a…

urychlili komunikaci, připojte do své poptávky co nejvíce informací - předpokládaný počet hostů, místo konání události, představy o podávaném jídle a speciální přání. V co nejkratší době odpovíme detailním návrhem a v případě Vaší spokojenosti se pustíme do realizace jednoho z nejpříjemnějších zážitků v životě Vás i Vašich hostů.


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Zámecký catering s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Naše cateringové služby jsou nejlepší, protože:

 

zaručujeme gurmánský
požitek
a životní zážitek

 

máme v týmu jen
zkušené odborníky

 

zajistíme pronájem
krásných zámeckých prostor

 

menu vytváříme v souladu
s Vašimi představami

Vaříme s láskou,
servírujeme s vášní

Co může být krásnějšího než příprava vynikajících jídel z vybraných surovin a jejich následné servírování hostům? Milujeme naši práci a zakládáme si nejen na podávání perfektního menu, ale i na celkovém dojmu z pořádané akce. Spokojené úsměvy jsou pro nás největší odměnou.

Tým Zámeckého cateringu