Svatba na hradě: Pražákovi

Skvělé jídlo i obsluha - na tom je postaven náš catering

Pro novomanželé Pražákovi jsme měli za úkol zajistit catering na jejich svatbu. Manželé Pražákovi nejprve vyzkoušeli naše možnosti přímo v našich prostorách na promo akci a následně ocenili velmi dobrou kuchyni a profesionální servis na jejich svatbě. Celý catering jsme sestavili na míru, jak je u nás zvykem.

Je vaším snem mít svatbu hradě nebo na zámku s profesionálním cateringem? Neváhejte se nám ozvat.

Poptat catering

Pokud byste si přáli jiné místo pro vaši svatbu, například zámek, neváhejte si prohlédnou další lokace z naší nabídky.

Dobrý den pane Pošíku. Zajištění hostiny proběhlo přesně podle dohodnutého programu. Všichni hosté ocenili velmi dobrou kuchyni i servis, který odpovídal podmínkám. Bylo velmi příjemné, že jsme měli možnost dopředu vidět a vyzkoušet možnosti Zámeckého cateringu na promo akci ve firemních prostorách v Chlumci nad Cidlinou. TATO SVATBA BYLA NA HRADU PECKA

Děkuji Vám i Vašemu týmu,
Jana Pražáková

Zeptejte se na cokoliv nebo rovnou poptejte catering. Budeme se vám věnovat

* *
*

Abychom Vám mohli zaslat nabídku na míru a…

urychlili komunikaci, připojte do své poptávky co nejvíce informací - předpokládaný počet hostů, místo konání události, představy o podávaném jídle a speciální přání. V co nejkratší době odpovíme detailním návrhem a v případě Vaší spokojenosti se pustíme do realizace jednoho z nejpříjemnějších zážitků v životě Vás i Vašich hostů.


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Zámecký catering s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Naše cateringové služby jsou nejlepší, protože:

 

zaručujeme gurmánský
požitek
a životní zážitek

 

máme v týmu jen
zkušené odborníky

 

zajistíme pronájem
krásných zámeckých prostor

 

menu vytváříme v souladu
s Vašimi představami

Vaříme s láskou,
servírujeme s vášní

Co může být krásnějšího než příprava vynikajících jídel z vybraných surovin a jejich následné servírování hostům? Milujeme naši práci a zakládáme si nejen na podávání perfektního menu, ale i na celkovém dojmu z pořádané akce. Spokojené úsměvy jsou pro nás největší odměnou.

Tým Zámeckého cateringu