Smuteční hostina

Zavzpomínejte společně s vašimi blízkými. Pro uspořádání takového setkání je naše profesionální cateringová společnost skvělou volbou. Přečtěte si více o našich nabízených službách a výhodách, které získáte s naším cateringem. 

Poptat catering

Zeptejte se nás na cokoliv

Jan Pošík

+420 601 301 601

info@zamecky-catering.cz

Smuteční hostina: Důstojné rozloučení podle Vašich představ

Pohřební hostina neboli kar, slouží jako poslední rozloučení a uctění památky blízkého zesnulého. Jedná se o projev poděkování všem zúčastněným na oficiálním pohřebním obřadu, který se koná před smuteční hostinou. Ztráta blízkého je velice emocionální skutečnost, proto je důležité vcítit se do pocitů nejbližších pozůstalých a respektovat danou událost.

Oddechněte si od zbytečných starostí. Svěřte veškerou organizaci do rukou naší cateringové společnosti plné profesionálního personálu, který Vám bude po celou dobu k dispozici. V naší režii proběhne kar bez jakýchkoli problémů. Vytvoříme místo pro klidnou vzpomínku, zajistíme bezchybný průběh akce a dokonalé jídlo.  

Naše cateringové služby při pořádání smuteční hostiny zahrnují:

  • přípravu Vámi zvoleného prostoru 
  • obsluhu zkušeného personálu po celou dobu konání
  • výběr z vynikajících pokrmů a nápojů
  • přípravu menu podle Vašich chutí
  • navržení výzdoby
  • profesionální organizaci našim týmem odborníků
  • závěrečný úklid po uskutečnění akce
  • mnoho jiných služeb dle Vašich přání

Oslovili jsme Vás a máte zájem o pořádání smuteční hostiny ve spolupráci s naším prvotřídním cateringem? Neváhejte nás kontaktovat. Domluvte se s námi na prvním přátelském setkání. Vaše spokojenost je naší hlavní motivací.

Jak to celé probíhá?

Sepíšeme vaše představy
a ujasníme si detaily.

Když bude potřeba, poradíme
s výběrem pokrmů nebo lokality.

Vše uvaříme, nachystáme
a přivezeme na místo.

Po celý čas se o vás a vaše hosty
postará profesionální personál

Zeptejte se na cokoliv nebo rovnou poptejte catering. Budeme se vám věnovat

* *
*

Abychom Vám mohli zaslat nabídku na míru a…

urychlili komunikaci, připojte do své poptávky co nejvíce informací - předpokládaný počet hostů, místo konání události, představy o podávaném jídle a speciální přání. V co nejkratší době odpovíme detailním návrhem a v případě Vaší spokojenosti se pustíme do realizace jednoho z nejpříjemnějších zážitků v životě Vás i Vašich hostů.


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Zámecký catering s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Naše cateringové služby jsou nejlepší, protože:

 

zaručujeme gurmánský
požitek
a životní zážitek

 

máme v týmu jen
zkušené odborníky

 

zajistíme pronájem
krásných zámeckých prostor

 

menu vytváříme v souladu
s Vašimi představami

Vaříme s láskou,
servírujeme s vášní

Co může být krásnějšího než příprava vynikajících jídel z vybraných surovin a jejich následné servírování hostům? Milujeme naši práci a zakládáme si nejen na podávání perfektního menu, ale i na celkovém dojmu z pořádané akce. Spokojené úsměvy jsou pro nás největší odměnou.

Tým Zámeckého cateringu