Baby shower catering

Příchod miminka je jedinečný důvod k oslavě. Odpočiňte si a užijte si večírek bez starostí díky našim cateringovým službám. Nechte se rozmazlit naší cateringovou společností, která zajistí vše podle vašich představ od přípravy až po skvělé jídlo. Kontaktujte nás a zaručeně budete spokojeni.

Poptat catering

Zeptejte se nás na cokoliv

Jan Pošík

+420 601 301 601

info@zamecky-catering.cz

Baby shower: Oslavte příchod miminka stylově

Láká Vás uspořádání večírku pro nastávající maminku a očekávané miminko? Pozvěte budoucí babičky, tetičky i blízké kamarádky. Baby shower je poslední příležitostí získat cenné rady o dětech ještě před porodem. Večírek se obvykle koná zhruba 4–⁠6 týdnů před narozením miminka a je určen pouze pro dámský kolektiv. Součástí oslavy je předávání darů pro novorozence, ať už pleny, dečky, kojenecké láhve či hračky. Následuje společná zábava v rámci her a párty.

Nemáte na organizaci předporodního večírku dostatek času nebo zkušeností? Zajistíme vše za Vás. Nechte své povinnosti zkušeným odborníkům a využijte naše kompletní cateringové služby, díky kterým zažijete nezapomenutelný den. Naším cílem je vytvořit příjemné prostředí, dokonalé občerstvení a zábavu pro pohodlí a klid budoucí maminky a zároveň spokojenost Vašich hostů.

Do poskytovaných služeb naší cateringové společnosti zahrnujeme:

  • perfektní tematickou výzdobu
  • rezervaci Vámi zvoleného místa
  • prvotřídní služby našeho personálu
  • přípravu pokrmů zkušenými kuchaři dle Vašich chutí
  • objednání hudby nebo vystoupení
  • celkovou organizaci po celou dobu Vaší akce
  • pomoc s výběrem občerstvení a nápojů
  • další zajímavé služby dle Vašich přání

Pokud jsme Vás oslovili a rádi byste využili naše špičkové cateringové služby, neváhejte se na nás obrátit. Na prvním setkání sepíšeme Vaše představy a ujasníme si detaily. Objednejte si catering u naší společnosti. Pro Vaši maximální spokojenost uděláme cokoliv.

Jak to celé probíhá?

Sepíšeme vaše představy
a ujasníme si detaily.

Když bude potřeba, poradíme
s výběrem pokrmů nebo lokality.

Vše uvaříme, nachystáme
a přivezeme na místo.

Po celý čas se o vás a vaše hosty
postará profesionální personál

Zeptejte se na cokoliv nebo rovnou poptejte catering. Budeme se vám věnovat

* *
*

Abychom Vám mohli zaslat nabídku na míru a…

urychlili komunikaci, připojte do své poptávky co nejvíce informací - předpokládaný počet hostů, místo konání události, představy o podávaném jídle a speciální přání. V co nejkratší době odpovíme detailním návrhem a v případě Vaší spokojenosti se pustíme do realizace jednoho z nejpříjemnějších zážitků v životě Vás i Vašich hostů.


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti Zámecký catering s.r.o. , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.


Naše cateringové služby jsou nejlepší, protože:

 

zaručujeme gurmánský
požitek
a životní zážitek

 

máme v týmu jen
zkušené odborníky

 

zajistíme pronájem
krásných zámeckých prostor

 

menu vytváříme v souladu
s Vašimi představami

Vaříme s láskou,
servírujeme s vášní

Co může být krásnějšího než příprava vynikajících jídel z vybraných surovin a jejich následné servírování hostům? Milujeme naši práci a zakládáme si nejen na podávání perfektního menu, ale i na celkovém dojmu z pořádané akce. Spokojené úsměvy jsou pro nás největší odměnou.

Tým Zámeckého cateringu